REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ryan Gosling i twórca „Johna Wicka” połączyli siły. Zwiastun „Kaskadera” jest gęsty od akcji

Już w maju do kin trafi nowy obraz z Ryanem Goslingiem w roli głównej. „Kaskader” to obraz od współtwórcy pierwszego „Johna Wicka” i reżysera wielu popularnych, uznanych filmów akcji - teraz do sieci trafił nowiutki zwiastun, który debiutował w ramach Super Bowl 2024.

12.02.2024
10:10
the fall guy kaskader film zwiastun super bowl 2024 ryan gosling taylor swift
REKLAMA

„Kaskader” (tyt. oryg. Fall Guy) to nowy film Davida Leitcha, który dał nam m.in. „Johna Wicka”, „Bullet Train”, „Hobbsa i Shawa”, „Atomic Blond” czy „Deadpoola 2”. Podstawę do scenariusza Drewa Pearce’a stanowi powieść Glena A. Parsona pod tym samym tytułem - tak jak w przypadku popularnego serialu z lat 80. Bohaterem oryginału jest hollywoodzki kaskader, który po godzinach wykorzystuje umiejętności nabyte na planach filmowych do łapania kryminalistów - w ten sposób dorabia sobie jako łowca nagród.

Czytaj więcej o nadchodzących produkcjach na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Kaskader (Fall Guy): zwiastun z Super Bowl 2024

W wersji Leitcha Colt Seavers (Ryan Gosling) jest już zmęczonym życiem, doświadczonym kaskaderem, który najlepsze lata kariery ma za sobą. Jego ex-dziewczyna, Jody (Emily Blunt), kręci właśnie nowy film z gwiazdorem, który zajął miejsce Seaversa (w tej roli Aaron Taylor-Johnson). Aktor znika jednak w tajemniczych okolicznościach; wówczas Colt decyduje się wkroczyć do akcji.

Nowa zapowiedź przywołuje cenioną przez reżysera estetykę i pokazuje nam przekrój wątków pełnych humoru i akcji. Wisienką na torcie okazują się ostatnie sekundy: bohater Goslinga wczuwający się w utwór Taylor Swift. Zawarcie tego fragmentu w zwiastunie nawiązuje do samego Super Bowl i związku gwiazdy popu w sezonie 2023 w lidze NFL - najpopularniejsza piosenkarka świata pojawiła się przecież na wielu meczach, by kibicować swojemu chłopakowi, Travisowi Kelce’owi, zawodnikowi Kansas City Chiefs.

REKLAMA
The Fall Guy - Kaskader - teaser/trailer/zapowiedź

Kaskader: premiera filmu w kinach już 3 maja 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA