REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy zwiastun "The Marvels" nastraja optymistycznie! 5. faza MCU może okazać się znacznie ciekawsza

Dziś do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "The Marvels" - obrazu MCU skupionego na losach trzech superbohaterek. Kapitan Marvel, Ms. Marvel oraz Spectrum połączą siły, by ocalić wszechświat.

11.04.2023
15:39
the marvels zwiastun film 2023 mcu
REKLAMA

"The Marvels" to trzeci film 5. fazy MCU i kolejny odcinek serialu zwanego "Sagą Multiwersum". Do kin trafi dopiero w listopadzie, ale już dziś do sieci trafił pierwszy zwiastun (który, swoją drogą, najpierw zadebiutował w "Good Morning America"). Materiał, niestety, zdradza niewiele - fabularne szczegóły wciąż pozostają tajemnicą. Opowieść będzie bezpośrednio połączona z serialem dostępnym na Disney+ - "Ms. Marvel"; do kinowego filmu nawiązuje zresztą scena po napisach, w której pojawia się Carol Danvers. Antagonistą ma być Dar-Benn, czyli przywódczyni Kree, która uważa Kapitan Marvel za wielkie zagrożenie od czasu jej ataku na Najwyższą Inteligencję. Główne bohaterki w jakiś sposób będą zamieniać się miejscami, co widzimy zarówno w trailerze, jak i wspomnianej scenie z "Ms. Marvel".

REKLAMA

The Marvels - zwiastun filmu MCU

The Marvels

Zapowiedź prezentuje się... przyzwoicie. Widać, że twórcy zdecydowali się położyć większy nacisk na humor (przynajmniej w porównaniu z filmem "Kapitan Marvel"); klimatem i estetyką będą też momentami nawiązywać, siłą rzeczy, do serialu o Kamali Khan. Fani Nicka Fury'ego z pewnością ucieszą się z jego powrotu; co więcej, na ekrany powróci urocza kotka Goose, która w rzeczywistości jest krwiożerczym obcym z rasy flerkenów.

W filmie wystąpili Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Zawe Ashton i Samuel L. Jackson. Za kamerą stanęła Nia DaCosta, a scenariusz napisała Megan McDonnell.

"The Marvels" trafi do kin w USA i w Polsce 10 listopada 2023 roku. 

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA