REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Zła wiadomość dla fanów serialu „The OA”. Netflix nie zrobi kolejnego sezonu

W ostatnich tygodniach platforma streamingowa Netflix coraz mocniej przygląda się swoim produkcjom oryginalnym i wynikom ich oglądalności. Najnowszą ofiarą tej wzmożonej analizy stał się serial „The OA”.

05.08.2019
21:25
The OA Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Włodarze platformy nie zdradzają wprawdzie wyników oglądalności wszystkich swoich produkcji, ale wiadomo, że firma dokładnie je bada. Z powodu niezadowalających wyników platforma w tym roku anulowała już 9 seriali. Dzisiaj do tej grupy dołączyła produkcja sygnowana nazwiskami Brit Marling i Zal Batmanglij.

The OA skasowane class="wp-image-311029"

„The OA” opowiada historię niewidomej kobiety, która powróciła do swojego miasteczka po siedmiu latach nieobecności, przy okazji odzyskując swój wzrok. The Original Angel (Oryginalny Anioł), jak sama o sobie mówi, zbiera grupę ludzi, którzy próbują rozwikłać zagadkę tajemniczych zaginięć i nagłych powrotów, przyglądając się innym podobnym przypadkom.

Serial, który zadebiutował na platformie w 2016 roku, doczekał się drugiego sezonu na początku tego roku. Produkcja licząca sobie szesnaście blisko godzinnych epizodów zyskała przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili serial za nietuzinkowe podejście do tematyki science-fiction.

Tabelki Excela są jednak nieubłagane, dlatego dziś padła decyzja o niekontynuowaniu prac nad kolejną serią.

REKLAMA

Jesteśmy niezwykle dumni z wszystkich 16 hipnotyzujących odcinków serialu „The OA” i niezwykle wdzięczni Brit i Zal za podzielenie się z nami swoją śmiałą wizją i realizację jej w niezwykle artystyczny sposób - powiedziała w komunikacie Cindy Holland, wiceprezydent oddziału Netfliksa zajmującego się produkcjami oryginalnymi.

Dwa sezony serialu „The OA” obejrzysz na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA