REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

The Ship - już w sklepach w ramach inicjatywy Rewolucja Cenowa

23.03.2007
16:39
REKLAMA

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że doskonała gra oparta
na silniku Source - The Ship - trafiła właśnie do sklepów, w ramach
inicjatywy Rewolucja Cenowa, w wyjątkowo niskiej cenie - tylko
29,90 złotych!

REKLAMA

The Ship to gra będąca połączeniem akcji i przygody w klimacie powieści kryminalnych Agathy Christie. Będąc jedną z najbardziej popularnych modyfikacji do Half-Life i dystrybuowaną w sieci poprzez system gier multiplayer Steam, teraz stała się samodzielną produkcją.

Trzeba zaznaczyć, że dzięki Rewolucji Cenowej, gra w Polsce dostępna jest NAJTANIEJ na całm świecie! Obecna cena za grę do ściągnięcia z serwera Steam wynosi $19,95. Polski gracz dostanie pełnoprawny produkt w pudełku za 50% ceny oficjalnej i to nie jest żadna promocja, tylko właśnie Rewolucja... Cenowa!

Umieszczona w klimacie książek Agathy Christie gra nastawiona jest przede wszystkim na rozgrywkę multiplayer, ale również samotni gracze będą mogli cieszyć się tym tytułem, dzięki trybowi singleplayer i wyjątkowo zaawansowanej Sztucznej Inteligencji komputerowych przeciwników.

REKLAMA

Przypominamy, że poprzednio wydaną grą przez firmę Cenega, również dystrybuowaną pierwotnie przez system Steam, jest odnosząca ogromne sukcesy strzelanina osadzona w realiach II wojny światowej - Red Orchestra: OstFront '41-45.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA