REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tarantino kompletuje obsadę do ostatniego filmu. Rolę negocjuje Tom Cruise

Według doniesień w Tom Cruise obecnie negocjuje swoją rolę w produkcji "The Movie Critic". Aktor może pojawić się a najnowszym i ostatnim filmie Quentina Tarantino.

10.02.2024
12:43
Tarantino kompletuje obsadę do ostatniego filmu. Rolę negocjuje Tom Cruise
REKLAMA

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że główną rolę w "The Movie Critic", ostatnim filmie Quentina Tarantino, otrzymał Brad Pitt. Aktor miał już okazję współpracować z reżyserem na planie takich filmów jak "Bękart wojny" czy "Pewnego razu... w Hollywood". Teraz okazało się, że Tarantino kompletuje obsadę swojej produkcji, a rolę negocjuje obecnie Tom Cruise, gwiazda "Mission: Impossible".

REKLAMA

Tom Cruise negocjuje rolę w filmie "The Movie Critic" Quentina Tarantino

Według doniesień Tom Cruise negocjuje obecnie rolę w "The Movie Critic". Co ciekawe aktor mógł pojawić się w filmie Tarantino już wcześniej - początkowo był obsadzany do roli Cliffa Bootha, jednak ostatecznie otrzymał ją Brad Pitt. I na ten moment jedynie on oficjalnie potwierdził swój udział w produkcji. W obsadzie mają się również znaleźć takie gwiazdy jak Samuel L. Jackson, Kult Russell, Leonardo DiCaprio czy John Travolta.

Fabuła "The Movie Critic" ma skupiać się na losach mężczyzny piszącego dla magazynu pornograficznego w Kalifornii w 1977 r., a Tarantino opisał go w następujący sposób:

REKLAMA

Pisał o mainstreamowych produkcjach, ale jako krytyk grał raczej drugie skrzypce. Uważam jednak, że był bardzo dobry. Był cyniczny jak diabli. Jego recenzje były skrzyżowaniem wczesnego Howarda Sterna i tego, czym byłby Travis Bickle z "Taksówkarza", gdyby był krytykiem filmowym. Pisał, jakby miał 55 lat, ale był po trzydziestce. Zmarł przed czterdziestką. Przez jakiś czas nie byłem pewien, co się z nim stało, ale zgłębiłem temat. Wydaje mi się, że przyczyną śmierci były komplikacje związane z alkoholizmem

- mówił.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA