REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Trailer Wiedźmina bije na świecie rekordy popularności!

CD Projekt RED z przyjemnością informuje, że oficjalny trailer gry Wiedźmin, który zadebiutował w minionym tygodniu w prestiżowym serwisie Gametrailers.com, bije rekordy popularności. Z samej tylko strony dotychczas pobrało go (w wersji zwykłej oraz HD) ponad 250 tysięcy osób!

09.05.2007
18:05
Rozrywka Blog
REKLAMA

Ponadto, w ciągu pierwszych dwóch dni dostępności zdołał zająć pierwsze miejsce wśród najchętniej oglądanych zwiastunów, wyprzedzając takie produkcje jak Spiderman 3 czy Call of Duty 4: Modern Warfare.

REKLAMA

Najnowszy trailer Wiedźmina wywołał na zachodzie olbrzymie poruszenie. Obejrzały go już setki tysięcy graczy, a zainteresowanie grą CD Projekt Red przekracza najśmielsze oczekiwania! Po publikacji trailera materiały dotyczące Wiedźmina znalazły się na 11 miejscu (na 200 możliwych) najchętniej czytanych publikacji w serwisie gamestats.com.

Trailer gry Wiedźmin jest już powszechnie dostępny w Internecie. Każdy, kto nie miał jeszcze okazji zapoznać się z tą animacją przygotowaną przez Tomasza Bagińskiego i studio Platige Image, może zrobić to teraz i przekonać się, że Wiedźmin wyrasta na prawdziwy, międzynarodowy hit. Trailer można też już od poniedziałku pobierać z gram.pl.

REKLAMA

Gra Wiedźmin, bazująca na twórczości Andrzeja Sapkowskiego, ukaże się w sprzedaży już we wrześniu tego roku.

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA