REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tydzień z Ubisoftem - codziennie nowy tytuł 25% taniej!

Dziś w cdp.pl rozpoczął się tydzień z Ubisoftem - przez najbliższe sześć dni w katalogu serwisu pojawiać się będą gry wydawcy, w obniżonej o 25% cenie. Jako pierwsze promocją zostały objęte Anno 2070 oraz HAWX 2.

Anno 2070 to już piąta z kolei część cieszącej się dużą popularnością serii gier RTS. Tym razem gracze przenoszą się do roku 2070. Choć twórcy gry fabularnie wybiegli w oddaloną o kilkadziesiąt lat przyszłość, zdaje się, że nie zapomnieli o najdawniejszych motywach. W Anno 2070 w nowej odsłonie odżywa biblijny potop - poziom wód podnosi się gwałtownie, świat jest stopniowo zalewany. Wtedy to kluczowym staje się zadanie rodem z darwinowskiej teorii - przetrwać. Niezbędna do tego okazuje się budowa Arki.

18.02.2013
21:03
Tydzień z Ubisoftem - codziennie nowy tytuł 25% taniej! - SPlay
REKLAMA
REKLAMA

Zadaniem pozostających ponad powierzchnią wody bohaterów jest odbudowa świata. Mogą zrobić to na dwa różne sposoby: wybierając frakcję Fabrytów, entuzjastów wytężonej pracy i ciężkiego przemysłu oraz proekologicznych Ekosów (nazwy mówią same za siebie). Wybór jednego z obozów jest jednoznaczny z wyborem odmiennych dróg rozwoju i osiągania potęgi. Anno 2070 oferuje tryb ciągły oraz multiplayer, rywalizacyjny lub kooperacyjny.

REKLAMA

Gracze, którzy ponad dokładne, analityczne planowanie i powolny podbój świata cenią sobie wartką akcję, powinni sięgnąć po drugi objęty promocją tytuł: H.A.W.X 2, który jak kilka innych, których fabuła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, sygnowany jest nazwiskiem amerykańskiego pisarza Toma Clancy'ego. Druga, znacznie ulepszona odsłona gry lotniczej H.A.W.X daje graczowi możliwość pilotowania 32 różnych samolotów. Jednak powietrzne harce, jak zestrzeliwanie wrogów, czy też spektakularne ucieczki to nie wszystko. Gracz staje także przed lądowymi wyzwaniami, jak poderwanie maszyny do lotu oraz lądowanie. Gra oferuje tryb wieloosobowy.

Kolejne promocyjne tytuły będą pojawiały się każdego dnia o 17.00 aż do najbliższej niedzieli. Pozostaje więc z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych okazji na szczególnie udany zakup. A co Waszym zdaniem znajdzie się w hojnej ofercie Ubisoftu?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA