REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

W piątek trzynastego powórci horror Czarnobyla!

Informujemy, że data premiery oczekiwanej gry S.T.A.L.K.E.R. została ustalona na piątek, 13 kwietnia. Od polskiego debiutu tego niezwykle oryginalnego tytułu dzielą nas więc już tylko 3 tygodnie!

23.03.2007
16:13
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

S.T.A.L.K.E.R. zdążył stać się kultowym tytułem jeszcze przed premierą. Wielkie zapowiedzi twórców, długie oczekiwanie, w końcu jest - i jak wynika z pierwszych opinii - ukraińskiemu zespołowi GSC Game World udało się dotrzymać obietnic i stworzyć naprawdę wyróżniający się, bardzo klimatyczny FPS, pod wieloma względami przypominający grę RPG.

REKLAMA

Równo za 3 tygodnie gracze w całej Polsce będą się mogli przekonać o jakości tego oczekiwanego tytułu, wkraczając samodzielnie w strefę śmierci. Warto dodać że pierwsze światowe recenzje gry S.T.A.L.K.E.R. były bardzo pozytywne, m.in cieszący się na świecie wielkim prestiżem magazyn GAMES ocenił ją na 9/10. Zdecydowanie jest więc na co czekać!

REKLAMA

S.T.A.L.K.E.R. trafi na sklepowe półki w piątek, 13 kwietnia, w cenie 99,90 PLN. Grę można również zamawiać taniej w jednej z dwóch dostępnych wersji płacąc mniej dzięki Wirtualnym Pieniądzom (wydanie standardowe dostępne jest już od 79,90 PLN, zaś unikatowa Edycja Kolekcjonerska już od 159,90 PLN).

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA