REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Walentynki w domu? Sprawdź najlepsze filmy romantyczne dostępne w VOD

W tym roku w walentynki nie będziecie musieli po raz kolejny opróżniać bombonierki, przeżywając rozterki wraz z Bridget Jones albo po raz setny oglądać, jak Julia Roberts ucieka sprzed ołtarza. Co zamiast tego powiecie na oscarowy film Stevena Spielberga lub komedię romantyczną z Ashtonem Kutcherem? Wybieramy najlepsze filmy romantyczne dostępne w VOD.

14.02.2023
8:51
najlepsze filmy romantyczne w vod
REKLAMA

Kina w walentynki mogą pękać w szwach. Dlatego, jeśli chcecie jak najbardziej uniknąć tłumów i w domowym zaciszu zorganizować sobie walentynkowy seans, to serwisy VOD stoją dla was otworem, a my wybraliśmy nowości, które warto obejrzeć w tym wyjątkowym dniu. Dla wszystkich, bo nie każdy obchodzi święto zakochanych, ale pamiętajcie, że nikt nie sprawdza, z jakiej okazji oglądacie filmy romantyczne. A te nowości nadają się nie tylko na tę okazję.

REKLAMA

Filmy romantyczne na walentynki: "Mgnienia miłości"

To zdecydowanie nie będzie kolejna wyidealizowana produkcja romantyczna – tutaj, w Port Richmond w Filadelfii, rządzi prawo ulicy, któremu musi podporządkować się Frankie. Jednak, chcąc prowadzić normalne życie i pomóc swojemu siostrzeńcowi, mężczyzna będzie musiał wyplątać się z sideł drobnych przestępstw i uzależnień, które płyną w genach jego rodziny. I kiedy w jego życia pojawia się Jane, Frankie dostrzega światełko w tunelu – czy ta niesłysząca dziewczyna będzie w stanie pomóc mu uwolnić się od wpływu starszej siostry i całkowicie zerwać z dotychczasową uliczną działalnością?

Film dostępny na HBO Max.

Zwiastun filmu "Mgnienia miłości"

U ciebie czy u mnie?

Reese Witherspoon z "Legalnej blondynki" i Ashton Kutcher z "American Pie" w jednej komedii romantycznej? To może być prawdziwa komediowo-romantyczna bomba. Taka w klasycznej konwencji. Debbie i Peter to dwójka najlepszych przyjaciół. Ona dąży do poukładanego, pełnego rutyny życia w Los Angeles, w którym nie może zabraknąć jej syna, natomiast on woli dni pełne wyzwań w Nowym Jorku. Kiedy postanawiają zamienić się domami, okazuje się, że ich potrzeby są zupełnie odmienne niż dotąd myśleli.

Film dostępny na Netflix.

Netflix - zwiastun filmu "U ciebie czy u mnie?"

West Side Story

Musical w reżyserii Stevena Spielberga, nominowany w aż siedmiu kategoriach, wygrał nagrodę podczas tegorocznych Oscarów. Teraz, gdy już pojawił się na VOD, nie ma wymówek, żeby nie obejrzeć tej romantycznej historii dwójki nastolatków, którzy poznają się na licealnym balu w 1957 roku. Romans Tony’ego i Marii dodatkowo będzie iskrą, która roznieci ogień na nowojorskich ulicach, gdzie o władzę rywalizują dwa gangi.

Film dostępny na Canal+.

Zwiastun filmu "West Side Story"

Dawna ja

Alison Brie, gwiazda serialu "Community" tym razem wcieli się w producentkę telewizyjną Ally, która cierpi na pracoholizm. Przez jedno zawodowe niepowodzenie postanawia uciec w rodzinne strony, aż w końcu w pewien burzliwy wieczór zaczyna snuć wspomnienia o swojej pierwszej miłości. Jednak Ally odkrywa, że Sean, jej pierwszy chłopak, bierze ślub z twórczą i pewną siebie Cassidy. Te cechy przyszłej żony Seana stają się dla Ally motywacją do tego, by przypomniała sobie, jaką osobą była kiedyś ona sama.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

Zwiastun filmu "Dawna ja"

Mała lekcja miłości

W bingo komedii romantycznych można już odhaczyć Paryż, bo właśnie w Paryżu Julie podczas deszczu chowa się w kawiarni, by przeczekać burzę. Znajduje tam teczkę, z której wyciąga test z matematyki oraz list miłosny zaadresowany do nauczyciela autorstwa pewnej licealistki. Jego treść sprawia, że Julie rozpoczyna prywatne śledztwo, by znaleźć tajemniczą autorkę oraz zapobiec temu, co może się wydarzyć.

REKLAMA

Film dostępny na HBO Max.

Zwiastun filmu "Mała lekcja miłości"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA