REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Śledztwo Wardęgi: tak mocnego materiału jeszcze nie było. Mroczne tajemnice gwiazd youtube'a

Do trwającej na polskim YouTube dramy-afery - nazywanej już polskim Metoo - swoje "trzy grosze" dorzucił Sylwester Wardęga. Jego nowy materiał to efekt prywatnego śledztwa: zbiór niepokojących, paskudnych screenów i wypowiedzi rzekomego autorstwa popularnych youtuberów. Sprawa, która dotyczy nie tylko Stuu, lecz także Boxdela czy Dubiela, została już zgłoszona do odpowiednich służb.

03.10.2023
18:47
wardęga afera film stuu dubiel boxdel youtube mroczna tajemnica drama
REKLAMA

"W tym materiale na światło dzienne wyjdą wyniki śledztwa, nad którym pracowaliśmy od kilku tygodni razem z Konopskim" - głosi komentarz pod nowym filmem Sylwestra Wardęgi, który popularny youtuber opublikował dziś na kanale "WATAHA - Krulestwo". To ciąg dalszy ujawniania szczegółów wielkiej dramy, która od kilku dni rzuca cień na najpopularniejszych internetowych twórców. Do sieci spływają kolejne dowody ukazujące drugie oblicze Stuu, Gargamela czy Krzysztofa Gonciarza. Tym razem wracamy do tego pierwszego, który miał dopuścić się zachowań zdecydowanie najobrzydliwszych - mówimy tu bowiem o kontaktach z osobami poniżej 15 roku życia.

Czytaj więcej o aferach ostatnich dni:

REKLAMA

Sylwester Wardęga - Mroczna tajemnica Stuu i youtuberów: Pandora Gate

Ten materiał odkryje mroczne tajemnice internetowych gwiazd. Ten materiał rzuci cień na kilka influencerskich karier. Ten materiał jest najważniejszym w mojej dotychczasowej pracy - informuje Wardęga na wstępie swojego nowego filmu. Niżej czytamy:

W tym materiale na światło dzienne wyjdą wyniki śledztwa, nad którym pracowaliśmy od kilku tygodni razem z Konopskim. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb. O zajściach latami wiedziało w mniejszym lub większym stopniu wielu twórców skupionych wokół gry Minecraft. Kilka dziewczyn prosiło o anonimowość dlatego mam nadzieję, że panowie mimo tego, iż prawdopodobnie będą kojarzyć dziewczyny z imienia i nazwiska, to ich dane zachowają dla siebie. Dziękuję Pewna dziewczyna, wycofała się z przekazania informacji o youtuberach, prawdopodobnie czymś ją przekonali. Na ich nieszczęście jednak kilka dni wcześniej przekazała komuś informacje i screeny. Mi ich nie przekazała, ale wkrótce ujrzą światło dzienne. Wyczekujcie materiału Konopskiego, bo to co tam zobaczycie Was zszokuje.

Stuu

Zgodnie z zapowiedziami - Wardęga rzeczywiście zdobył mocne materiały na Stuu. To zdecydowanie najbardziej przerażająca i najpaskudniejsza ze wszystkich afer. Co ciekawe, twórca przy okazji oskarżył Marcina Dubiela i Boxdela, zapowiadając, że to dopiero początek. Całą historię i masę odrażających screenów znajdziecie w powyższym materiale - poniżej znajdziecie dwa "łagodniejsze" zrzuty. Jasne: fakt, że zwierzenia ofiar są zastępowane wzajemnym szczuciem na siebie influencerów (zazwyczaj w pogodni za rozgłosem, zasięgami i poklaskiem), może się nie podobać. Ostatecznie jednak dobrze, że skończył się czas bezkarności internetowych gwiazdeczek, a ich sekretne oblicza zostają obnażone przed widzami.

wardęga afera film stuu dubiel boxdel youtube mroczna tajemnica drama
REKLAMA
wardęga afera film stuu dubiel boxdel youtube mroczna tajemnica drama

Zdjęcie główne: screen z omawianego filmu z kanału Sylwestra Wardęgi

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA