REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix pokazuje nowego Geralta. Tak prezentuje się Liam Hemsworth w 4. sezonie "Wiedźmina"

Od jakiegoś czasu po sieci krążą fotki z planu 4. sezonu "Wiedźmina". To jednak przecieki, bardzo surowe. Teraz Netflix wreszcie udostępnił pierwsze oficjalne materiały z Liamem Hemsworthem w roli Geralta z Rivii. Godny następca Henry'ego Cavilla?

22.05.2024
18:27
wiedźmin 4 sezon netflix
REKLAMA

Wielu fanów jest zdania, że netfliksowego "Wiedźmina" dało się do tej pory oglądać tylko ze względu na Henry'ego Cavilla. Mimo jego odejścia platforma postanowiła produkcji nie przerywać, tylko znaleźć dla niego zastępstwo. Padło na Liama (tego mniej znanego) Hemswortha. Od tamtej pory wszyscy się zastanawiają, jak twórcy wyjaśnią nowy wygląd Geralta i czy brat Chrisa poradzi sobie ze stojącym przed nim wyzwaniem. Odpowiedzi na te pytania szybko jednak nie poznamy. Nadchodząca odsłona adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Zdjęcia do 4. sezonu "Wiedźmina" ruszyły 18 kwietnia. Netflix do tej pory nie udostępniał jednak oficjalnych materiałów z nadchodzących odcinków, więc musieliśmy się zadowolić jedynie wspomnianymi zdjęciami z planu. Teraz platforma najpierw udostępniła pierwszą fotkę Liama Hemswortha w roli Geralta, a chwilę potem w mediach społecznościowych serwisu pojawiły się pierwsze z nim ujęcia.

REKLAMA

Wiedźmin - pierwsze wideo z 4. sezonu serialu Netfliksa

Produkcja 4. sezonu "Wiedźmina" wciąż jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Nie spodziewajcie się więc niczego widowiskowego. Na udostępnionym materiale widać bowiem jedynie Geralta prowadzącego Płotkę. Początkowo nie widać jego twarzy. Aż wreszcie, na sam koniec się odwraca i prezentuje się tak:

Wiedźmin: 4. sezon - Netflix

Na chwilę przed premierą powyższego wideo Entertainment Weekly opublikowało pierwsze zdjęcie Liama Hemswortha w roli Geralta. Okazało się ono kadrem z ostatniego ujęcia filmiku. Wraz z fotką portal otrzymał jednak oświadczenie showrunnerki "Wiedźmina" Lauren S. Hissrich:

Nad jego wyglądem pracowaliśmy ponad rok. Bardzo się więc cieszymy, że możemy wreszcie oficjalnie pokazać Liama Hemswortha jako Geralta z Rivii. Już od pierwszego dnia zdjęciowego aktorów i ekipę poraziła pasja, energia i cechy, które Liam wprowadził do bohatera - niechlujna broda, ikoniczna blizna i wszystko! Podczas realizacji 4. sezonu świetnie się bawimy i zachęcamy fanów, aby wybrali się w tę podróż razem z nami.

Więcej o "Wiedźminie" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Pierwotnie showrunnerka mówiła o planach na łącznie siedem sezonów "Wiedźmina". Wiadomo już, że aż tylu ich nie będzie. Ogłaszając oficjalnie start zdjęć do 4. odsłony serialu, Netflix poinformował, że 5. będzie tą ostatnią. Są aktualnie realizowane "back-to-back", czyli jedna po drugiej.

Dotychczasowe odcinki "Wiedźmina" obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA