REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Winter Sports 2008 - szczegóły na temat polskiej premiery

Z przyjemnością informujemy, że premiera gry Winter Sports 2008 w polskiej wersji językowej nastąpi już 25 stycznia! Program, który umożliwia sprawdzenie się w piętnastu najpopularniejszych sportach zimowych, pojawi się w sklepach w przystępnej, sugerowanej cenie 79,90 złotych.

07.01.2008
16:29
Rozrywka Blog
REKLAMA

Winter Sports 2008 to symulacja piętnastu najbardziej popularnych zimowych dyscyplin w jednym pudełku! Zręcznościowy styl rozgrywki przypadnie do gustu zarówno młodym, jak i starszym użytkownikom komputera. Zabawa została dodatkowo urozmaicona misjami fabularnymi w kampanii dla jednego gracza, wieloma filmowymi przerywnikami oraz rozbudowanym trybem gry wieloosobowej. System widoku z wielu kamer nadaje rozgrywce charakter niemal transmisji telewizyjnej! Inne cechy wyróżniające Winter Sports 2008 to:

REKLAMA

- Wiele dyscyplin sportowych, m.in. skoki narciarskie, slalom gigant i bobsleje;
- Kampania single player z 42 misjami, w której zyskujesz doświadczenie i zwiększasz umiejętności;
- Polska wersja językowa z napisami i nagranymi dialogami!
- Doskonały tryb gry dla wielu osób w formie party: hot seat (do 4 graczy) lub podzielony ekran (dla dwóch graczy), w czasie których gracze zyskują doświadczenie, zapisują swoje rekordy i otrzymują medale!
- Grafika przypominająca relacje tv: komentarz na żywo, maskotki igrzysk, powtórki telewizyjne, ceremonie otwarcia, hymny narodowe i tym podobne.

REKLAMA

-----------------------------------
Informacja prasowa Cenega.pl

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA