REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Wonka" - gdzie obejrzeć? Film z Timotheem Chalametem wpadł do VOD

Jeśli nie mieliście jeszcze szansy zobaczyć Timotheego Chalameta w roli ekscentrycznego miłośnika czekolady, to właśnie nadarzyła się ku temu okazja. Film "Wonka" w reżyserii Paula Kinga właśnie trafił do VOD i można obejrzeć go w ramach wypożyczenia.

29.01.2024
15:44
wonka vod gdzie obejrzec
REKLAMA

"Wonka" odniósł w zeszłym roku gigantyczny sukces. Produkcja w reżyserii Paula Kinga znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia box office z imponującą kwotą 552 mln dol. na świecie., stając się tym samym drugim (po "Barbie") najbardziej dochodowym filmem Warner Bros. minionego roku. "Wonka" załapał się także na nominację do Złotego Globu za kreację aktorską Timotheego Chalameta oraz do nagrody BAFTA w kategorii Najlepszy film brytyjski. Teraz w magiczny, opływający czekoladą świat młodego Willy'ego Wonki można zanurzyć się ponownie - produkcja, która na dużych ekranach zadebiutowała na początku grudnia 2023 r., trafiła do VOD.

REKLAMA

O filmie "Wonka" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Gdzie obejrzeć film "Wonka"?

"Wonka" to film zainspirowany bohaterem książki "Charlie i fabryka czkolady" autorstwa Roalda Dahla. Produkcja skupia się na największym na świecie wynalazcy, magiku i producencie czekolady - Willym Wonce. Ekscentrycznego bohatera mieliśmy okazję poznać już wcześniej jako właściciela fabryki czekolady, a za sprawą produkcji reżysera "Paddingtona" cofniemy się do młodości Wonki, by zobaczyć, jak wyglądała jego droga do spełnienia czekoladowych marzeń. Młody Willy Wonka to symbol tego, że dzięki determinacji można spełnić wszystkie marzenia, od których przecież zaczyna się to, co najlepsze.

W roli głównej wystąpił Timothee Chalamet. W obsadzie znaleźli się również m.in. Calah Lane, Olivia Colman, Keegan-Michael Key, Paterson Joseph, Matt Lucas, Mathew Baynton, Sally Hawkins, Rowan Atkinson, Jim Carter oraz Hugh Grant jako Umpa-Lumpa Rosły.

Film "Wonka" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach: Premiery Canal+ (49,99 zł), Apple TV (49,99 zł), Player (40 zł), Rakuten (49,99 zł) oraz Play Now (49 zł).

REKLAMA
Zwiastun filmu "Wonka" (2023)

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA