REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Xbox 360 podczas Rajdu Barbórki

05.12.2006
15:12
REKLAMA

Firma Microsoft poinformowała o obecności marki Xbox 360 podczas 44
Rajdu Barbórki, który odbędzie się 9 grudnia 2006 roku - Szymon
Ruta, młody kierowca rajdowy z teamu Telewizji Polsat i TV4,
umieścił logo Xbox 360 na swoim samochodzie w części przeznaczonej
dla przyjaciół.

REKLAMA

Szymon jest bardzo zapracowanym człowiekiem, a treningi i wyścigi rajdowe zajmują mu większość czasu, jednak w wolnych chwilach relaksuje się grając w grę Project Gotham Racing 3 na Xbox 360.

"Team konsoli Xbox 360 trzyma kciuki za dobry start Szymona Ruty i całego teamu Leszka Kuzaja" - powiedział Jarosław Andruszkiewicz z polskiego oddziału firmy Microsoft. "Jesteśmy pod wrażeniem szybkości rozwoju sportowych możliwości Szymona i chcemy podziękować za jego gest. W dzisiejszych czasach to niezmiernie rzadki przypadek, by zawodnik umieścił logo swojej ulubionej konsoli na samochodzie jadącym w prestiżowym wyścigu, a wszystko odbyło się z jego własnej inicjatywy. Dział rozrywki i akcesoriów w firmie Microsoft trzyma kciuki i życzy miejsca na podium" - podsumował Jarosław Andruszkiewicz.

REKLAMA

"Rok 2006 to mój pierwszy pełny sezon startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i to od razu w najmocniejszej klasie, jeżdżąc w ekipie i pod okiem wielokrotnego Mistrza Polski - Leszka Kuzaja" - powiedział Szymon Ruta, kierowca rajdowy teamy Telewizji Polsat i TV4. "Rajd Barbórki, jak co roku kończy sezon sportowych zmagań. Spotykają się tu nie tylko najlepsi kierowcy rajdowi, ale i wyścigowi, czy chociażby rallycross'owi. Rajd ten jest doskonałą okazją do zaprezentowania się szerokiej publiczności i sponsorom. Ze względu na małą ilość kilometrów, każdy najdrobniejszy błąd może pozbawić szans na dobre miejsce. Tak jak zawsze, razem z Dariuszem Burkatem, wystartujemy w barwach Telewizji Polsat i TV4, a wspierać nas i dbać o przyczepność będzie firma Pirelli. O medialność zatroszczy się Telewizja Polsat, TV4, A4 Magazyn, Dosdedos, Fluid i Plej Entertejment. W tym rajdzie do grona naszych przyjaciół dołączył Microsoft ze swoją konsolą Xbox 360, dzięki której mogę siedząc w domu doskonalić techniki rajdowego ścigania. Zapraszam wszystkich do kibicowania" - podsumował Szymon.

Informacja prasowa Microsoft Polska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA