REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zack Snyder chętnie skończyłby swoją sagę DCEU. Stawia jeden warunek

Zacka Snydera nie interesują już superbohaterowie, gdyż zajął się tworzeniem epickiego science fiction "Rebel Moon" dla Netfliksa. Okazuje się jednak otwarty na domknięcie swojej sagi herosów DC. Stawia przy tym pewien twardy warunek.

12.12.2023
18:51
zack snyder dceu saga
REKLAMA

SnyderVerse rozpoczęło się wraz z "Człowiekiem ze stali" w 2013 roku. Dekadę później James Gunn i Peter Safran powoli resetują dotychczasowe uniwersum superbohaterów DC. To co znaliśmy jako DCEU zostało oficjalnie zamknięte. Fani nie chcą się jednak z tym pogodzić. W przeciwieństwie do reżysera, który podkreślał już, że skończył z komiksowymi herosami. Teraz dodaje jedno wielkie "ale".

Zack Snyder przyznaje, że mógłby dokończyć rozpoczętą przez siebie sagę superbohaterów, ale na pewno nie chciałby ponownie współpracować z Warner Bros. Z jego wypowiedzi ewidentnie wynika, że na dobre rozgościł się już w Netfliksie, dla którego zrealizował "Armię umarłych" i nadchodzące 2-częściowe "Rebel Moon".

Więcej o Zacku Snyderze poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Czy Zack Snyder dokończy DCEU?

Jak w rozmowie z portalem CulturaOcio zdradził Zack Snyder:

[Dokończyłbym swoją sagę] gdyby Netflix posiadał prawa do bohaterów z mojego uniwersum DC, oczywiście, że bym to zrobił, bez wątpienia.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
REKLAMA

Jest to oczywiście gdybanie. Warto jednak zauważyć, że jakiś czas temu prezes Netflix Films Scott Stuber wyraził chęć posiadania licencji na bohaterów DC. "Pragniemy tego, żeby fani mogli doświadczyć więcej Zacka. Im więcej Zacka tym lepiej" - stwierdził.

Warner Bros. Discovery co prawda szasta ostatnio licencjami, ale nie zapowiada się raczej, żeby w przededniu zmian w kinowym uniwersum DC chciałby oddać część superbohaterów Netfliksowi. Nie możemy więc liczyć, że Zackowi Snyderowi uda się domknąć swoje uniwersum. Na pewno nie w najbliższym czasie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA