REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Zagłosuj na najlepsze mody 2008 roku!

02.01.2009
20:19
REKLAMA

Serwis MOD DB już po raz siódmy ogłasza plebiscyt na najlepszą modyfikację minionego roku. Jest jeszcze huczniej niż ostatnio, jest jeszcze więcej konkurentów i jeszcze lepsze nagrody do zgarnięcia.

REKLAMA

Nie będę ukrywał, dla mnie zwycięzca jest tylko jeden. BLACK MESA, czyli wierny remake pierwszego Half Life na silniku kontynuacji. Nowy, ładniejszy Gordon. W bazie serwisu znajdziecie wiele naprawdę interesujących modyfikacji, łącznie jest ich ponad cztery tysiące. Niestety, tylko część z nich jest gotowa, bądź trwają nad nimi ostatnie szlify.
Niejako przy okazji mogę polecić wam świetne modyfikacje minionego roku, z fenomenalnym ZOMBIE PANIC: SOURCE na czele. Wystarczy zobaczyć filmik, już on sam świadczy o niemałej jakości tej amatorskiej produkcji.
Innym ciekawym modem jest PORTAL: PRELUDE, czyli coś więcej, niż tylko kilka kolejnych misji do arcyciekawego Portala od Valve. Fabuła z prawdziwego zdarzenia, postacie poboczne… warto zainstalować, natomiast dla fanów jest to pozycja obowiązkowa.
Co do samego plebiscytu - najpierw zostaną wyłonieni racjonalni kandydaci, z pośród tylu chętnych najpierw przeprowadzana jest generalna selekcja. Mody, które uzyskają od was jak najwięcej głosów, przechodzą do następnej fazy głosowania (najlepsza setka), o czym na pewno was poinformujemy.
A kto wygrał rok temu? Bazowany na silniku Half Life 2 mod INSURGENCY, czyli rozgrywany na Bliskim Wschodzie shooter, który najłatwiej chyba przyrównać do świetnego Modern Warfare. Jak będzie w tym roku? Trzymamy rękę na pulsie!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA