REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zdjęcia do filmu "Monopoly" rozpoczną się w tym roku

Po kilku latach zawieszenia i trzymania fanów w niepewności, nareszcie poznaliśmy trochę konkretów na temat najbardziej oczekiwanego filmu wszech czasów - "Monopoly". Wiemy między innymi kiedy mają rozpocząć się zdjęcia, poznaliśmy też jego konwencję.

15.01.2015
11:23
Zdjęcia do filmu „Monopoly” rozpoczną się w tym roku
REKLAMA

Gra planszowa "Monopoly" na pierwszy rzut oka nie wydaje się dobrym tematem na film. Na drugi zresztą też. Jakby się nad tym zastanowić, to w ogóle mocno poroniona idea. No, ale skoro "Tetris" ma doczekać się ekranizacji, to w zasadzie nic już chyba nie jest w stanie mnie zadziwić.

REKLAMA

Niezależnie od tego, jak absurdalny wydaje się pomysł zekranizowania "Monopoly", projekt jest całkiem poważny - swego czasu mówiło się, że reżyserem filmu ma być Ridley Scott - i naprawdę trafi na ekrany kin. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo, scenariusz jest na ukończeniu, a zdjęcia rozpoczną się latem, prawdopodobnie więc premiery można spodziewać się w 2016 roku.

monopoly 2
REKLAMA

"Monopoly" ma być familijnym filmem przygodowym, na którym - wedle zapewnień Randalla Emmetta, producenta - dobrze bawić będą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Wiadomo także, że w obsadzie dominować mają nastoletni aktorzy. Ich nazwiska, podobnie jak reżysera filmu, zostaną ogłoszone w lutym.

Jestem szczerze ciekawy, co z tego wyjdzie. Wielkie kino to z całą pewnością nie będzie, ale pomysł brzmi tak abstrakcyjnie, że aż intrygująco. Następnym razem proponuje filmowcom wziąć na tapetę Madżonga w konwencji filmu obyczajowego lub horroru - przy tym dopiero trzeba by wysilić kreatywność.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA