REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Zdzierstwo, które może się spodobać: Origin kusi cyfrową Edycją Specjalną Crysis 3

cr1
06.02.2013
15:18
REKLAMA

Na polskim Origin pojawiła się świeżutka oferta, adresowana do wszystkich, którzy wyczekują na nowego shootera od Crytek. Pakiet jest całkiem pokaźny, natomiast cena znośna. Jak to zwykle bywa. nie obyło się również bez próby wyciśnięcia dodatkowych pieniędzy z gracza.

REKLAMA

Co wchodzi w skład Crysis 3: Edycja Specjalna? Za 179 złotych dostaniemy wyczekiwaną trzecią odsłonę popularnej gry, a także jej drugą część ze wszystkimi rozszerzeniami (Odwet oraz Spustoszenie)  oraz część pierwszą. W skład kompletu wchodzi ponadto ścieżka dźwiękowa z serii, zawierająca trzydzieści utworów. To tyle, jeżeli chodzi o podstawowe elementy.

Gdy chodzi o zawartość typowo cyfrową, Edycja Specjalna oddaje w ręce graczy wcześniejszy dostęp do trzech naprawdę dobrze zrobionych pukawek oraz do legendarnego dla fanów serii karabinu Gaussa. Posiadacze tej edycji na wyłączność dostaną dodatkowy kamuflaż do karabinu SCAR, a także wybuchające strzały do łuku, który znajduje się chyba na wszystkich wersjach okładki do gry.

REKLAMA

Zróbmy szybkie podsumowanie: Najtańsza edycja Crysis 3 (Edycja Łowcy) na Origin kosztuje 149 złotych. Crysis 2 Maximum Edition to koszt rzędu 79 złotych. Pierwsza odsłona w serii kosztuje na platformie od EA 39 złotych. Gdybyśmy więc robili osobne zakupy na Origin, za taki pojedynczo kupowany komplet płacimy więc 267 zielonych. Taniej? Zdecydowanie. Niestety, jeżeli złożyliśmy już zamówienie przedpremierowe na Crysis 3, za 149 złotych, nie możemy ulepszyć naszego zakupu, dokładając te 30 złociszy. Stosowny „upgrade” do Edycji Specjalnej to koszt 49 złotych, więc jakby na to nie patrzeć, jesteśmy dwie dychy w plecy za sam fakt, że złożyliśmy preorder. Bardzo nieciekawa sprawa.

Jeśli jesteśmy już przy rozliczeniach, na muve.pl Crysis 3 w wersji podstawowej (Edycja Łowcy) kosztuje aktualnie 129 złotych, więc w tym wypadku oszczędzamy 2 dychy. Przy okazji łapiemy za darmo pierwszą część gry.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA