REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Znamy składy kolekcjonerek nowego Call of Duty

Tym razem nie ma już ekstremalnie drogiego i ekstrawaganckiego noktowizora, ale w zmaina dostaniemy coś równie nietypowego.

13.08.2010
9:39
Rozrywka Blog
REKLAMA

Activision przygotowało dla nas dwa różne zestawy kolekcjonerskie. Pierwsza z nich, Hardened Edition, będzie zawierać oczywiście grę, cztery dodatkowe mapy do gry w co-op, pamiątkowy medal i strój Black Ops dla awatara w Xbox Live lub PlayStation Home. Całość przedstawia się tak:

REKLAMA

Z kolei wersja Prestige przeznaczona jest dla totalnych maniaków serii i zapalonych kolekcjonerów. Znajdziemy w niej sterowany drogą radiową pojazd RC-XD wzorowany na maszynie, która pojawi się w grze. Zasięg takiego cuda to 60 metrów, ponadto ma wbudowane kamerę i mikrofon, które przekazują obraz i dźwięk do specjalnego kontrolera z ekranikiem LCD. Ponadto standardowo znajdziemy grę, cztery mapy do co-opa, medal i strój dla wirtualnego awatara, a poniżej można zobaczyć wizualizację tejże wersji:

REKLAMA

Trzeba nadmienić, że płyta z grą w obu przypadkach jest zapakowana w gustowny digipack tzw. Steelcase. Edycje kolekcjonerskie pojawią się w Polsce na wszystkich trzech najważniejszych platformach, PC, X360 i PS3

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA