REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Zrób to sam - dziesiątki memów do samodzielnego montażu

Memy od lat goszczą na forach, blogach i portalach. Tworzą je sami internauci, okraszając je lepszymi lub gorszymi podpisami. Jeśli zawsze miałeś własne pomysły, ale nie wiedziałeś jak wcielić je w życie, teraz jest na to rada - mobilny generator zabawnych obrazków.

Memy można lubić lub nie, ale ciężko zignorować fakt ich istnienia. Zdarzają się takie, które skłaniają do mniej lub bardziej intensywnych przemyśleń (jak Philosoraptor), czy niezbyt wyrafinowane w stylu Dolana czy Puchałke (których, osobiście, nigdy nie rozumiałem i nie chcę zrozumieć). Są też tacy miłośnicy tych nieskomplikowanych obrazków, którzy wykorzystują je przy naprawdę ważnych okazjach. Przykładem może być Timothy Tiah Ewe Tiam, który oświadczył się prezentując przyszłej narzeczonej serię wydrukowanych grafik.

15.03.2013
9:30
Zrób to sam – dziesiątki memów do samodzielnego montażu
REKLAMA
REKLAMA

Jak samemu stworzyć tego typu komentarz dla sytuacji politycznej, wyrażenia uczuć, czy zwykłego żartu? Przy pomocy aplikacji WhatSuite będącej jednym z generatorów internetowych memów. Udostępniając dziesiątki gotowych obrazków, narzędzie to pozwala w łatwy sposób dodawać do grafik własny, często pokrętny sens.

Screenshot_2013-03-13-16-41-46
REKLAMA

Na kolejnych ekranach, użytkownik otrzymuje do dyspozycji różne rodzaje elementów. Są więc konturowe, czarno-białe głowy, jak Forever Alone czy Trollface, a także gotowe zdjęcia, w tym kadry z Władcy Pierścieni czy History Channel. Twórcy umieścili również rozmaite emotikony i charakterystyczne efekty dźwiękowe. Wśród tych ostatnich znalazły się m.in odgłosy "badumtss", czy "silence... I kill you!".

Jeżeli potraficie w chwilach relaksu spędzić długie chwile na przeglądaniu rozmaitych internetowych grafik, z pewnością macie głowę pełną pomysłów. Generatory takie jak WhatSuite udowadniają, że nieprawdą jest twierdzenie "One does not simply create a meme". Od pobrania aplikacji do zabawiania internetu droga jest już bardzo krótka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA