REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Gwiazdor "Big Brothera" skazany na 21 miesięcy więzienia. Postawiono mu poważne zarzuty

Stephen Bear to gwiazdor takich programów reality show jak m.in. "Big Brother" czy "Ex on the Beach". Brytyjski sąd skazał mężczyznę na 21 miesięcy więzienia za m.in. udostępnianie prywatnych filmów erotycznych oraz zdjęć. Bear miał opublikować seks taśmę z ówczesną dziewczyną Georgią Harrison na jednej ze stron, mimo że kobieta nie wiedziała, że jest nagrywana.

06.03.2023
13:01
Stephen Bear
REKLAMA

Stephen Bear to pochodzący z Wielkiej Brytanii celebryta i uczestnik reality show. Brał udział w m.in. brytyjskiej wersji "Big Brothera". Mężczyzna może mieć nie lada kłopoty, tym bardziej że został skazany przez sąd koronny w Chelmsford za podglądactwo i ujawnianie prywatnych, seksualnych filmów oraz zdjęć z ówczesną dziewczyną, gwiazdą "Love Island" Georgią Harrison.

REKLAMA

Stephen Bear na pikantnym nagraniu mógł zarobić krocie.

Trzy lata temu celebrytka oskarżyła byłego chłopaka o to, że opublikował ich intymne nagranie na stronie Only Fans bez jej zgody. Choć seks odbył się za obopólną zgoda, to celebryta pokazał pikantny materiał bez wiedzy partnerki. Georgia miała nie wiedzieć o tym, że jest filmowana. Brytyjskie media donoszą, że Bear mógł zarobić na wideo nawet 40 tysięcy funtów.

Sąd wydał również zakaz kontaktowania się z Georgią Harrison przez następne pięć lat. Gwiazdor jest zobowiązany do podpisania rejestru przestępców seksualnych. Była partnerka celebryty w rozmowie z mediami podkreśliła, że to doświadczenie jest dla niej najgorszym koszmarem, którego kiedykolwiek doznała. Sędzia Christopher Morgan zwrócił uwagę na to, że Bear upokorzył byłą dziewczynę i sprawił, że ta naprawdę długo cierpiała.

Stephen Bear nie zamierza przepraszać byłej partnerki

Gdy kobieta prosiła byłego partnera o usunięcie filmu ze strony Only Fans, oskarżony nic sobie z tego nie robił i wciąż zarabiał na erotycznym wideo. Gwiazdor kilka dni temu został zapytany przez jedną z dziennikarek, czy zamierza przeprosić byłą dziewczynę. Celebryta zignorował jej pytanie, co oznacza, że nie planuje wykazywać skruchy wobec eks partnerki.

REKLAMA

.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA