REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. Dzieje się

Uporządkuj swoje popkulturowe życie. 10 aplikacji mobilnych, które powinien znać fan filmów i seriali

W świecie, w którym wszystko dzieje się coraz szybciej, mocniej i głośniej, czasem trudno jest połapać się we wszystkich rzeczach, które dzieją się wokół nas. Te aplikacje mobilne pomogą nam uporządkować codzienne popkulturowe życie. Wybraliśmy kilka, które warto mieć zawsze pod ręką.

04.03.2020
8:46
10 popkulturowych aplikacji, które warto posiadać
REKLAMA
REKLAMA

Te aplikacje przydadzą się każdemu fanowi szeroko rozumianej popkultury.

RunPee

Aplikacja RunPee to rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają problem z długim siedzeniem w sali kinowej i muszą wyjść z filmu, kiedy natura wzywa. Aplikacja zdradza nam bowiem, kiedy jest najlepszy moment, aby udać się do toalety, tak abyśmy nie stracili nic z najważniejszych scen. Ba! System działa tak, że przekazuje nam także najważniejsze informacje, które padły z ekranu w momencie naszej nieobecności. Ważnym dodatkiem aplikacji jest także informacja czy produkcja posiada scenę po napisach.

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google i App Storze.

IMDB: Movies & TV Show

IMDB aplikacja

Aplikacja mobilna największego serwisu filmowego na świecie. Z jej pomocą nie tylko sprawdzimy, jak nazywała się ta aktorka z trzeciego planu, która śmignęła nam na ekranie, a jesteśmy pewni, że gdzieś wcześniej już ją widzieliśmy, ale także ocenimy konkretne filmy w swoim własnym profilu. Biorąc pod uwagę, że polska aplikacja mobilna serwisu Filmweb nie jest już od kilku miesięcy aktualizowana przez wydawcę, aplikacja IMDB stanowi dobry zamiennik.

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google i App Storze.

SeriesGuide

Series Guide - aplikacja

SeriesGuide to aplikacja, która umożliwia śledzenie dat premier ulubionych seriali oraz zaznaczenie listy obejrzanych odcinków. Na dodatek posiada krótkie opisy poszczególnych epizodów, co umożliwia nam łatwe przypomnienie sobie wydarzeń danego tytułu.

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google.

TVTime

TV Show Time - aplikacja

Podobna do SeriesGuide aplikacja, umożliwiająca śledzenie oglądanych seriali.

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google i App Storze.

Trakt.tv

TraktTV - aplikacja

Tym razem serwis internetowy, a nie aplikacja sensu stricto. Portal umożliwiający śledzenie listy oglądanych seriali, tak byśmy nigdy nie przegapili najnowszego odcinka.

Serwis dostępny pod adresem: Trakt.tv.

1Second Everyday

1 Second Everyday - aplikacja

Aplikacja do tworzenia wideo umożliwiająca robienie wideo-kolaży, złożonych z 1-sekundowych wyrywków kolejnych dni. Aplikacja dla wszystkich, którzy chcieliby poczuć się jak bohaterowie filmu „Szef” Jona Favreau, w którym aplikacja była w wyraźny sposób promowana.

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google i App Storze.

Netflix, HBO Go, Amazon Prime Video

Netflix - aplikacja

Klasyka klasyków, czyli aplikacje mobilne najpopularniejszych serwisów streamingowych, dostępnych w Polsce. Dzięki aplikacjom mobilnym będziemy mieli dostęp do całej biblioteki serwisu nawet w podróży, a także możliwość zgrania na dysk danej produkcji w wersji offline (przy czym aplikacja HBO GO  działa w ten sposób na razie jedynie na urządzenia z systemem Android).

Warto ściągnąć aplikacje mobilne popularnych serwisów, zwłaszcza, że np. platforma Netflix testuje właśnie specjalne, tańsze plany abonamentowe dla użytkowników wyłącznie urządzeń mobilnych.

Aplikacje dostępne są sklepie Google i App Storze.

Going

Going - aplikacja
REKLAMA

Aplikacja biletowa, dzięki której przejrzymy kalendarz najciekawszych zdarzeń kulturalnych w naszym mieście, a także bezpośrednio w serwisie kupimy bilety na wybrane przez nas wydarzenie.

Aplikacja dostępna w sklepie Google i App Storze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA