REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

100 lat plażowej mody męskiej w jednym wideo

Lato w pełni, a więc czas na modę plażową. Tym razem w wydaniu męskim. Choć wydaje się, że panowie na polskich plażach noszą w większości tylko nudne slipki, wizerunek mężczyzny korzystającego z uciech piasku i słońca zmieniał się na przestrzeni dziesięcioleci. Jak? Zobaczcie sami.

06.08.2015
9:48
100 lat plażowej mody męskiej w jednym wideo
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze stroje, te z roku 1915 i 1925 wyglądają zabawnie i przypominają ubiór zapaśników. Kiedyś mężczyźni, podobnie zresztą jak kobiety, nie odsłaniali wszystkiego w miejscach publicznych. Zresztą widać, że tendencja do noszenia bardziej zabudowanych strojów plażowych wraca i dziś. Warto zwrócić uwagę na to, co mężczyźni wkładali choćby w latach 70. ubiegłego wieku, a na to, co większość z nich zakłada teraz. Opięte kąpielówki odchodzą do lamusa, a panowie preferują luźne szorty.

REKLAMA

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć, to kliknijcie TUTAJ, by obejrzeć podobne wideo stworzone  myślą o kobietach. Panie na przestrzeni ostatniego wieku miały zdecydowanie bardziej urozmaicony wybór i ich stroje przechodziły większe transformacje.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA