REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

11.22.63 – serial Hulu zapowiada się niesamowicie. Stephen King, J.J. Abrams i podróże w czasie

Do sieci trafił zwiastun serialu o oryginalnej nazwie - 11.22.63. Produkcja filmowej platformy Hulu zadebiutuje już w lutym i zapowiada się naprawdę kapitalnie.

11.01.2016
17:50
11.22.63 – Stephen King, J.J. Abrams i podróże w czasie
REKLAMA
REKLAMA

Nowy serial na platformie Hulu powstaje w oparciu o książkę Stephena Kinga. Główny wątek fabularny opowiada o nauczycielu języka angielskiego, który staje przed możliwością powrotu do przeszłości. Dokładnie, to do barwnych Stanów Zjednoczonych lat 60-tych, na moment przed zabójstwem prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

Bohater 11.22.63 podejmie się zadania niemożliwego – powstrzymania zabójstwa amerykańskiego prezydenta.

Jak się okazuje, nawet posiadając całą możliwą wiedzę historyczną na temat tego wydarzenia, zmienienie losu Kennedy’ego nie jest takie łatwe, jak można przypuszczać. Główny bohater będzie miał wrażenie, że przeciwko niemu działa sama historia, jak gdyby z całych sił opierając się przeciwko zmianom tego, co już się wydarzyło.

Gdyby tego było mało, główny bohater zaczyna głębiej i głębiej wchodzić w relacje z osobami z przeszłości. Z jego perspektywy – duchami i zmarłymi ludźmi. Mimo tego, do bólu rzeczywistymi. Czy to jednak odpowiednie, aby zakochiwać się w osobie, która żyła jakieś 70 lat temu?

REKLAMA

W hulu mogą się pochwalić świetną obsadą serialu.

W roli głównego bohatera zobaczymy samego Jamesa Franko. Dwa pierwsze epizody zostały wyreżyserowane przez zdobywcę Oscara - Kevina Macdonalda. Serial będzie miał łącznie osiem odcinków, natomiast jego premiera jest zaplanowana już na 15 lutego 2016 roku. Nie mogę się doczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA