REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

11 sezon "Z Archiwum X" już niebawem?

Choć po tegorocznym powrocie z niebytu "Z Archiwum X" przyszłość serialu dalej jest niejasna, wygląda na to, że zgodnie z oczekiwaniami doczekamy się 11 sezonu. I - jeśli wierzyć Davidowi Duchovnemu - nie powinniśmy na niego długo czekać. 

10.08.2016
12:06
11 sezon "Z Archiwum X" już niebawem?
REKLAMA
REKLAMA

Po piętnastu latach od emisji 9 sezonu, "Z Archiwum X" w styczniu tego roku powróciło na antenę. Nowa seria, między innymi w wyniku napiętych grafików Davida Duchovnego i Gillian Anderson, składała się tylko z sześciu odcinków. Włodarze odpowiedzialnej za produkcję serialu stacji Fox wielokrotnie zapowiadali, że chętnie wyemitowałaby kolejne jego odcinki, ale ewentualne ich powstanie uzależnione jest od wielu różnych czynników. Od czasu finału 9 sezonu fani oczekują więc jakichkolwiek wieści na ten temat - potwierdzających lub zaprzeczających realizacji następnej odsłony.

z archiwum x class="wp-image-55523"

Wczoraj dostaliśmy wreszcie strzępek informacji, którą chyba można uznać za zapowiedź 11 sezonu. David Duchovny opublikował na swoim koncie na Twitterze życzenia urodzinowe dla Gillian Anderson. Padają tam następujące słowa:

REKLAMA

Interpretować można je tylko w jeden sposób: "Z Archiwum X" jeszcze powróci i to raczej wcześniej niż później. Fox cały czas jest zainteresowany, niedawno Dana Walden, prezes Fox TV Group, informowała, że chciałaby, by 11 sezon - jeżeli powstanie - składał się z przynajmniej 8 lub 10 odcinków. Ponieważ nieustannie największym problem przy realizacji tej produkcji był natłok pracy Duchovnego i Anderson związanej z innymi projektami, po takim tweecie wydaje się, że wszystko jest na jak najlepszej drodze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA