REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„13 powodów” z ostatnim zwiastunem w historii serialu. Co czeka nas w finałowym sezonie?

„Trzynaście powodów” to jeden z najpopularniejszych seriali oryginalnych platformy Netflix w ostatnich latach. Produkcja już wkrótce zakończy swój bieg wraz z premierą 4. sezonu. Firma właśnie opublikowała pełnoprawny zwiastun, który zdradza fabułę ostatnich odcinków serii.

20.05.2020
19:35
13 powodów: Pełnoprawny zwiastun przed premierą finałowego sezonu
REKLAMA
REKLAMA

Netflix w ostatnich latach przyjął taktykę dosyć szybkiego zamykania swoich seriali i otwierania biblioteki na bardziej ponętne dla widzów nowości. Większość serii może więc liczyć na maksymalnie 3-4 sezony. Większa liczba odcinków zdarza się w absolutnie pojedynczych sytuacjach. Nie inaczej jest również w przypadku „13 powodów”.

Hitowy serial poświęcony grupie nastolatków z Liberty High School i tragedii jednej z ich koleżanek zostanie oficjalnie zakończony na początku czerwca. To właśnie wtedy na platformę Netflix trafi ostatnie 10 odcinków, których fabułę właśnie do pewnego stopnia zdradził opublikowany przez firmę zwiastun.

13 powodów” w ostatnim sezonie skupi się na postaci Claya Jensensa radzącego sobie z coraz większą presją otoczenia.

Jensen (grany przez Dylana Minnette) jest jedną z osób, które w poprzedniej odsłonie serialu wrobiły Monty'ego de la Cruza w morderstwo. Młody bohater będzie mieć w 4. sezonie wiele kłopotów, gdyż tajemnica związana z prawdziwymi okolicznościami śmierci Bryce'a Walkera będzie chciała wyjść na jaw. I nie zabraknie osób próbujących dociec prawdy.

W finałowych odcinkach „Trzynastu powodów” zobaczymy nie tylko Minnette, ale też Christiana Navarro, Alishę Boe, Justina Prentice'a, Rossa Butlera, Devina Druida, Grace Saif, Josha Hamiltona, Amy Hargreaves, Milesa Heizera, a także Natalie Lander i Gary'ego Sinise'a. Aktor znany z „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” wcieli się w rolę dra Roberta Ellmana, czyli rodzinnego psychologa Jensenów. Showrunnerem serialu aż do końca jego nadawania pozostaje Brian Yorkey.

REKLAMA

„Trzynaście powodów” powróci po raz ostatni 5 czerwca.

*Autorem zdjęcia tytułowego jest David Moir/Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA