REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kasety to dopiero początek. 2. sezon 13 powodów obejrzymy już w tym miesiącu

Netflix znienacka ogłosił premierę 2. sezonu serialu 13 powodów. Nowe odcinki pojawią się w serwisie już w tym miesiącu. Będzie ich ponownie trzynaście, jak w przypadku 1. serii.

01.05.2018
11:50
13 Reasons Why: znamy datę premiery 2. sezonu serialu
REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawiło się krótkie wideo zapowiadające 2. sezon 13 powodów. Dowiadujemy się z niego, że kasety to był dopiero początek. Bohaterów czekają nowe problemy i nowe - nie do końca chciane - powroty do przeszłości. Wiemy, że Hannah Baker (w tej roli Katherine Langford), główna choć nieżyjąca już bohaterka, powróci. Postaci ponownie będą próbowały poradzić sobie z konsekwencjami jej śmierci.

Ich zmagania zobaczymy w tym miesiącu. 2. sezon 13 powodów pojawi się w Netfliksie już 18 maja.

Na platformę trafi wówczas trzynaście nowych odcinków produkcji. Na ekranie - oprócz Katherine Langford - zobaczymy również m.in. Dylana Minnette w roli Claya Jensena czy Alishę Boe, która wcieliła się w Jessikę Davis.

REKLAMA

w 2. serii serialu kasety magnetofonowe, na których Hannah nagrała przyczyny swojego samobójstwa, zastąpią zdjęcia polaroidowe. Seria fotografii doprowadzi Claya i jego rówieśników na trop strasznej tajemnicy i spisku, który ma ją zatuszować. Uczniowie liceum, ich rodzice i nauczyciele szykują się do procesu sądowego, ktoś jednak ma swój cel w tym, by prawda o śmierci Hannah nie ujrzała światła dziennego.

1. sezon 13 powodów obejrzycie już teraz w serwisie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA