REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Do 15 stycznia czytamy taniej. Sprawdź nowe promocje

100 książek znajduje się w najnowszej promocji Publio.pl. Czytelnicy mogą kupić pozycje nawet o 50% taniej. E-booki będą dostępne po niższych cenach do 15 stycznia, a wśród oferowanych e-książek są naprawdę popularne pozycje godnych uwagi autorów. Co taniej możemy przeczytać już dziś?

09.01.2014
18:00
Do 15 stycznia czytamy taniej. Sprawdź nowe promocje
REKLAMA
Atlas chmur
REKLAMA

Ciekawa propozycja dla fanów science-fiction. Pod koniec 2012 roku w Polsce mogliśmy zobaczyć ekranizację książki Mitchella na wielkim ekranie. Rodzeństwo Wachowskich nakręciło produkcję o tym samym tytule z Tomem Hanksem w roli głównej. Książka nominowana była do Nagrody Bookera i znalazła się na liście 100 Wpływowych Książek  według  brytyjskich krytyków literackich Richarda Madeleya i Judy Finnigan. Fabuła opowiada o tym, jak historia różnych osób, rozmieszczonych w różnym czasie i przestrzeni, pozornie ze sobą niezwiązana, może mieć wpływ na losy świata i każdego z nich.

Najnowsza powieść Browna, który stworzył postać Roberta Langdona, specjalisty od wszelkich symboli. W 2015 roku ma powstać film na podstawie powieści, w którym główną rolę zagra ponownie Tom Hanks. "Inferno" opowiada o kolejnych przygodach Langdona, który znowu wikła się w niebezpieczne przygody. Nie wiadomo w jaki sposób znalazł się w szpitalu i już tam próbuje go zabić. Langdon ucieka, ale ta ucieczka poniesie za sobą konsekwencje, o których przekonacie się... kupując powieść Browna. "Inferno" zaskarbiło sobie serca publiczności - znalazło się wśród bestsellerów na liście najlepiej sprzedanych książek w 2013  Amazon.com.

Wyznaje, Jaume Cabre

Pierwsza książka tego katalońskiego pisarza wydana w języku polskim. "Wyznaję" to liryczna, pełna detali i wątków powieść, opowiadająca o człowieku, który próbuje przeniknąć istotę zła. Nazywana "przełomem" w literaturze zdobyła dużo pozytywnych opinii i zachwyciła czytelników (ocena 8.01 na stronie lubimyczytać.pl). Utrzymana w klimacie hiszpańskich twórców, takich jak Ruiz Zafon, jest wciągająca i pełna emocji.

Nagrodzona Paszportem "Polityki" 2013. "Morfina" to powieść o mężczyźnie, żyjącym w czasach II Wojny Światowej, który nie poczuwa się do żadnego obowiązku wobec kraju. Jest uzależniony od narkotyków, kocha kobiety i generalnie martwi się tylko o własny tyłek. Konstanty Willemann nie chcę być ani Polakiem, ani Niemcem, niechętnie bierze udział w kampanii wrześniowej, a największym problemem jest zdobycie kolejnej działki morfiny właśnie. Willemann to antybohater, który został świetnie wykreowany przez Twardocha w jego najnowszej powieści.

Metro 2033 Gluhkovsky

Świat po zagładzie, ocaleli tylko niektórzy, ci, którym udało się znaleźć schronienie w moskiewskim metrze. Toczą się wojny, są zawierane sojusze. Głównym bohaterem powieści jest Artem, który musi przedostać się do stacji Polis, znajdującej się w środku metra, aby przekazać ostrzeżenie o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Czy uda mu się tego dokonać? Dalsze losy moskiewskiego metra możecie śledzić też w kolejnej części o tytule "Metro 2034".

Ponadto w promocji "Gra o tron" Martina za 24,00 zł, "Długa Ziemia" Stephena Baxtera i Terry'ego Pratchetta za 15, 36 zł czy "Gra Endera" Carda w tej samej cenie i wiele innych. Zajrzyj tutaj, aby skorzystać z promocji i uważaj na wyczyszczenie konta. Miłej lektury!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA