REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

2 ebooki w cenie 1 w e-księgarni Ebookpoint

Z okazji zbliżającego się lata Ebookpoint postanowił odciążyć portfele swoich klientów i zorganizować całkiem przyjemną promocję. Co drugi ebook z oferty obejmującej niemal 2000 tytułów dodawany jest gratis. Akcja trwa od dzisiaj do piątku, 20.06. 

17.06.2014
12:55
2 ebooki w cenie 1 w e-księgarni Ebookpoint
REKLAMA

Promocje to świetna sprawa, rzecz to oczywista. Ale przejrzenie przeszło 1750 pozycji, które zostały nią objęte, wymaga - nie ma się co łudzić - sporo czasu. Dlatego przygotowaliśmy dla was propozycje kilku pakietów tematycznych, które możecie nabyć w ramach akcji Ebookpoint.

REKLAMA

Pakiet samodyscypliny

Dla wszystkich, którzy mają problemy z zarządzaniem samym sobą, swoimi obowiązkami i czasem, oraz dla tych, którym brakuje samodyscypliny. Pakiet ten zawiera dwie książki psychologa i trenera personalnego Neila Fiore, które uchodzą za jedne z lepszych tytułów w tym zakresie.

Pakiet początkującego webmastera

Obie książki to tytuły dla kompletnych nowicjuszy, którzy dopiero chcieliby zacząć z projektowaniem stron internetowych. Pierwsza prowadzi czytelnika krok po kroku po kolejnych etapach tworzenia witryny WWW, druga, dzięki fantastycznej oprawie graficznej, pozwala świetnie usystematyzować zdobytą wiedzę.

Pakiet dla dobrej formy

Lato tuż-tuż, więc wiele osób będzie chciało zapewne zadbać o poprawę swojej sylwetki i kondycji. Ten pakiet przychodzi z pomocą wszystkim osobom, które cierpią na pewien niedostatek silnej woli i nie są w stanie z dnia na dzień przerzucić się na surówki z soczewicy i intensywne ćwiczenia fizyczne. Każda z tych książek proponuje efektywne metody małych kroków, dzięki którym uda się osiągnąć wyznaczony cel.

Pakiet e-biznes

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnej działalności w zakresie e-biznesu, obie wchodzące w skład tego pakietu książki uchodzą za jedne z najlepszych dostępnych na rynku pozycji. Napisane przez fachowców i specjalistów w dziedzinie e-commerce.

Pakiet geeka

REKLAMA

Ciekawe tytuły dla wszystkich tych, którzy interesują się popkulturą. Głębsze spojrzenie na dwie jej ikony - Batmana oraz Grę o Tron. Jak zapewnia wydawca, książki te odkryją przed czytelnikiem "schowane ścieżki, wyjawią skrywane tajemnice, pokażą drugą, niespodziewaną stronę medalu."

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA