REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ruszyły zdjęcia do 2 sezonu serialu Belfer. Wiemy, kto w nim wystąpi!

Dokładnie wczoraj, 4 kwietnia, ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu Belfer. Mieliśmy okazję być na planie produkcji i poznać ekipę, która zajmie się stworzeniem nowej serii.

05.04.2017
9:25
Ruszyły zdjęcia do 2 sezonu serialu Belfer
REKLAMA
REKLAMA

Drugi sezon Belfra po prostu musiał się wydarzyć. Sukces pierwszej serii był bardzo duży - oglądalność serialu była na świetnym poziomie, a media rozpisywały się o bohaterach, intrydze i domniemywały, kto odpowiada za śmierć Asi Walewskiej. Do tego doszła jeszcze wygrana na tegorocznych Orłach - poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko.

Nowa seria Belfra pozostaje nadal tajemnicą - niewiele wiemy o samej fabule i bohaterach. Wiemy natomiast, kto wyreżyseruje drugi sezon oraz kto stanie przed kamerą.

Za reżyserię drugiego sezonu odpowiadają Krzysztof Łukaszewicz, mający na swoim koncie takie produkcje jak Lincz i Karbala oraz Maciej Bochniak, reżyser Disco Polo. Główną rolę w serialu zagra Maciej Stuhr, który ponownie wcieli się w Pawła Zawadzkiego, tytułowego Belfra.

Towarzyszyć mu będą nowi aktorzy i nowe aktorki. W serialu pojawią się Eliza Rycembel, znana z ról w takich filmach jak Obietnica, #Wszystkogra, Carte Blanche czy Niewinne, a także Michalina Łabacz, odtwórczyni głównej roli w filmie Wojtka Smarzowskiego Wołyń, za którą została uhonorowana nagrodą za najlepszy debiut aktorski na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Po lewej stronie Eliza Rycembel, serialowa Luiza, po prawej Michalina Łabacz, która wcieli się w pewną siebie nastolatkę Magdę

Akcja drugiego sezonu Belfra rozgrywać się będzie we Wrocławiu. Paweł Zawadzki, co wiemy z finału pierwszej serii, zostaje zmuszony, by podjąć tam pracę. W jednym z prywatnych liceów dochodzi do zaginięć nastolatków. To właśnie tytułowy Belfer pozostając incognito i podejmując pracę jako nauczyciel w tamtejszej szkole, będzie musiał rozwikłać kryminalną sprawę.

Za scenariusz drugiej serii odpowiadają Jakub Żulczyk i Monika Powalisz. Dołączyli do nich Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim. Premiera serialu zaplanowana jest na jesień tego roku.

Już w tym tygodniu na łamach Spider's Web Rozrywka będziecie mieli szansę obejrzeć materiał z planu drugiego sezonu Belfra. Stay tuned!

AKTUALIZACJA:

REKLAMA

Możecie już obejrzeć nasze wideo z planu!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA