REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Wyniki oglądalności 1. sezonu pokazują, że pokochaliśmy Joannę Chyłkę. Będzie nowa seria

Podoba wam się „Chyłka – Zaginięcie”? To tak jak pozostałym 2 mln widzów. Serial notuje świetne wyniki oglądalności, a TVN zdecydował właśnie o kontynuowaniu produkcji.

25.01.2019
10:52
2 sezon Chyłka
REKLAMA
REKLAMA

Joanna Chyłka to bezwzględna prawniczka, która nie boi się iść przez życie i głośno mówić, co o nim myśli. Postać, którą w serialu gra Magdalena Cielecka, zrodziła się na kartach powieści Remigiusza Mroza. Pierwszy sezon serialu opierał się o fabułę tomu „Zaginięcie”. Akcja opowieści rozgrywa się wokół tajemniczego zaginięcia kilkuletniej dziewczynki. Prawniczka i jej nowy aplikant muszą udowodnić, że rodzice dziecka nie mieli nic wspólnego ze sprawą, jednak wszystkie dowody wskazują właśnie na nich.

Pierwszy sezon produkcji liczył łącznie siedem odcinków. Serial stworzono pierwotnie z myślą o dystrybucji za pomocą platformy player.pl. Jednak, jak powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl:

Spośród wszystkich projektów powstałych z myślą o platformie Player to „Chyłka” zanotowała najwyższe wyniki oglądalności, mimo że serial jest dostępny zaledwie od miesiąca. Odcinki pokazane do tej pory zgromadziły łącznie ponad 2 mln wyświetleń, a znaczną część odtworzeni stanowiły odcinki 3-7, które dostępne są odpłatnie.

Nic dziwnego, że stacja postanowiła wyprodukować 2. sezon serialu „Chyłka”.

Wczoraj potwierdzono 2. sezon przygód Joanny Chyłki. Kolejna odsłona będzie nosiła tytuł „Chyłka – Kasacja”. Nie ujawniono jeszcze szczegółów dotyczących nadchodzącej fabuły. Odcinki drugiej serii mają zadebiutować na platformie jeszcze jesienią tego roku.

REKLAMA

„Chyłka” doczeka się także swojego debiutu telewizyjnego. Jak zapowiedziano podczas wczorajszej prezentacji wiosennej ramówki TVN, „Chyłka” będzie jedną z nowości emitowanych na telewizyjnej antenie TVN. Premiera pierwszego sezonu ma się odbyć już w sobotę 23 lutego. Przy okazji potwierdzenia produkcji 2. sezonu „Chyłki” zapowiedziano również, że jesienią spotkamy się z podobnym schematem dystrybucji, jaki miał miejsce przy okazji pierwszej odsłony produkcji. Najpierw „Chyłka – Kasacja” zostanie udostępniona odpłatnie za pomocą platformy Player.pl. Następnie produkcja ma zadebiutować na ekranach telewizorów dla dużo większej widowni. Edward Miszczak zapowiedział, że ten model może w przyszłości być wykorzystywany przy większej liczbie produkcji spod znaku TVN.

W oczekiwaniu na 2. sezon serialu „Chyłka”, jego pierwszą część możecie obejrzeć już teraz na player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA