REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy /
  4. Seriale

Wyjątkowy słonik, „Hanna” Amazona i 2. sezon „On My Block”. Co obejrzeć w ten weekend?

Ostatni weekend marca dla niektórych oznacza przede wszystkim zmianę czasu z zimowego na letni. W świecie seriali i filmów to kolejny świetny weekend wypełniony po brzegi nowościami.

30.03.2019
9:00
2 sezon on my block
REKLAMA
REKLAMA

O ile zmiana czasu z letniego na zimowy zwykle odbierana jest z ulgą, to już z odwrotnym zabiegiem bywa różnie. Tracimy zazwyczaj cenną godzinę z naszego snu, co potrafi dać się we znaki przez kolejnych kilka dni. Jeśli szukacie sposobów na poradzenie sobie z tym trudniejszym czasem, warto zwrócić się ku rozrywce. W jej świecie w ten weekend dostaniemy mnóstwo dobroci, w tym nowe seriale i filmy.

Najlepsze filmy, seriale i programy – co obejrzeć w ten weekend?

On My Block (2. sezon)

Po przerwie powracamy do perypetii z życia grupy nastolatków w jednej z gorszych dzielnic współczesnego Los Angeles. W 2. sezonie „On My Block” możemy się spodziewać wyjaśnienia nagłego zwrotu akcji z finału, kiedy to losy Ruby’ego i Olivii stanęły pod wielkim znakiem zapytania.

2. sezon „On My Block” jest dostępny na platformie Netflix od 29 marca.

Santa Clarita Diet (3. sezon)

W ten weekend powróci także rodzina Hammondów z serialu „Santa Clarita Diet”. Ich spokojne życie pewnego dnia przerywa niezwykła transformacja Sheili, matki Abby i żony Joela. Sheila zamieniła się w zombie. Rodzina jednak nie stawia krzyżyka na niej i wszyscy jej członkowi starają się dostosować do nowej sytuacji.

3. sezon „Santa Clarita Diet” zadebiutuje w serwisie Netflix 29 marca.

W najnowszej produkcji Netfliksa poznamy historię kultowej pary przestępców, Bonnie i Clyde’a od zupełnie innej strony. Gdy groźna para wciąż pozostaje na wolności mimo starań FBI, do akcji wkracza dwójka staromodnych detektywów. W rolach głównych zobaczymy Kevina Costnera i Woody’ego Harrelsona.

„The Highwaymen” obejrzycie w serwisie Netflix od 29 marca.

Serial „Hanna” opowie historię niezwykłej dziewczynki, która od najmłodszych lat była szkolona, by zabijać. Produkcja to także powrót jeden z najlepszych par aktorskich, czyli Joela Kinnamana oraz Mireille Enos. W obrazie zobaczymy także Joannę Kulig w jednej z ról drugoplanowych.

„Hanna” jest dostępna na Amazon Prime Video od 29 marca.

„Dumbo” do kolejna kultowa bajka Disneya, która doczekała się swojej odświeżonej wersji nakręconej w technice live-action. Film opowiada historię nietypowego słoniątka, które urodziło się w jednym z objazdowych cyrków.

Film „Dumbo” pojawi się w polskich kinach 29 marca.

Akcja filmu toczy się w powojennych Niemczech. W 1946 roku Rachael (Keira Knightley) przybywa do Hamburga, by dołączyć do swojego męża, brytyjskiego pułkownika. Mężczyźnie została powierzona misja odbudowania zrujnowanego miasta. Gdy kobieta przybywa do nowego miejsca zamieszkania, ze zaskoczeniem odkrywa, że będzie je dzielić z poprzednim właścicielem domu, niemieckim wdowcem i jego córką.

„W domu innego” obejrzycie w polskich kinach od 29 marca.

A co poza tym?

Jeśli sobotnio-niedzielna zmiana czasu was przytłoczy i nie będziecie mieli sił, by ruszyć się poza kanapę, warto sprawdzić Netfliksa. Tam w niedzielę 31 marca pojawi się wiele znanych filmów, w tym między innymi „Niesamowity Spider-Man”, „Pamięć absolutna”, „Django”, czy „Elizjum”.

REKLAMA

W telewizji z kolei w sobotę znajdziecie o 20:30 na antenie TVP1 film „Herkules”. Po nim dreszczyk emocji zapewni produkcja „W przebraniu mordercy”, która pojawi się o 23:20 również na antenie Jedynki. Na TVN-ie o 20:00 pojawi się długo wyczekiwany pierwszy odcinek produkcji „Chyłka-zaginięcie”. Po nim o 21:00 będziecie mogli obejrzeć komedię „Raj dla par”.

Z kolei w niedzielny wieczór zobaczycie na antenie TVP1 o 22:15 film „Każdy chce być Włochem”. Dwójka piętnaście minut po północy wyemituje „Mustanga”. Na TVN-ie będziemy mogli obejrzeć kolejną premierę z wiosennej ramówki, czyli pierwszy odcinek serialu „Szóstka”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA