REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

2 sezon serialu "Detektyw" coraz bliżej. Kolejny trailer udowadnia, że jest na co czekać

Drugi sezon serialu "Detektyw" to chyba najbardziej wyczekiwana seria tego roku. Poprzedni, ten w której udział wzięli Matthew McConaughey i Woody Harrelson, cieszyła się ogromną popularnością i zdobyła w większości pozytywne recenzje. Kolejny odcinek serialu, w którym zobaczymy m. in. Collina Farrella, Rachel McAdams i Vince'a Vaughna, pojawi się na antenie HBO już 21 czerwca 2015 roku.

15.05.2015
9:36
Drugi trailer serialu Detektyw udowadnia, że jest na co czekać
REKLAMA
REKLAMA

W Sieci pojawił się drugi z kolei trailer, reklamujący  serial "Detektyw". Będzie mrocznie, tajemniczo i jak można usłyszeć, zaginęła młoda dziewczyna i nikt tym się nie przejął, z czym nie może sobie poradzić grana przez Rachel McAdams szeryf Ani Bezzerides. Promujące drugi sezon "Detektywa" hasło: "We get the world we deserve" doskonale odzwierciedla prezentowany w trailerze niebezpieczny świat ludzi z brudnymi sekretami.

REKLAMA

Do 2 sezonu "Detektywa" pozostał jeszcze około miesiąc. Jestem niezmiernie ciekawa, czy kolejnej serii uda się utrzymać tempa pierwszej albo czy da radę być jeszcze bardziej emocjonująca i wciągająca. Jak na razie zapowiada się całkiem nieźle. Prawdopodobnie nadchodzi jeden z najlepszych serialu tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA