REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

2. sezon serialu Ucho Prezesa jest już na YouTubie

A dokładniej odcinek otwierający ten sezon. Tak, jak twórcy obiecali, tak też się stało. 2. sezon serial Ucho Prezesa dostępny jest dla wszystkich, choć ci, którzy oglądają go na YouTubie, musieli trochę poczekać.

14.09.2017
9:07
3 sezon ucho prezesa
REKLAMA
REKLAMA

W serwisie YouTube pojawił się 17 odc. Ucha Prezesa, czyli pierwszy epizod 2. sezonu serialu. Odcinek zadebiutował już tydzień temu w Showmaksie, gdzie mogli obejrzeć go wszyscy opłacający dostęp do platformy VOD. Nowe odcinki serialu na YouTubie będą się ukazywały z tygodniowym opóźnieniem, a specjalne odcinki produkcji Roberta Górskiego zobaczymy wyłącznie w Showmaksie, jak miało to miejsce w przypadku 15 i 16 epizodu Ucha Prezesa.

W nowym epizodzie twórcy Ucha Prezesa portretują Jarosława Gowina, Zbigniewa Ziobro i Stanisława Piotrowicza. W odcinku pojawili się m. in. Andrzej Seweryn czy Jerzy Bończak.

REKLAMA

Dzisiaj swoją premierę ma też nowy epizod Ucha Prezesa w Showmaksie. Na platformie ukazał się drugi odcinek 2. sezon serialu (czyli 18. w kolejności). Wiemy, że pojawiają się w nim Minister Wojny i pewien znany detektyw z charakterystyczną fryzurą...

Nowy odcinek Ucha Prezesa w Showmaksie obejrzycie TUTAJ. Za tydzień, czyli w czwartek, 21 września, epizod trafi do serwisu YouTube na tym kanale.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA