REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

2. sezon Wielkich kłamstewek powstanie, jeśli Liane Moriarty stanie na wysokości zadania

Nie jest to do końca jasne, ale tak właśnie można interpretować słowa Caseya Bloysa, mówiącego o powstaniu 2. sezonu Wielkich kłamstewek. Co to oznacza?

27.07.2017
12:27
Wielkie kłamstewka dostaną 2. sezon? Jest na to duża szansa
REKLAMA
REKLAMA

Po pierwsze, można stwierdzić, że stacja HBO dała zielone światło na powstanie kontynuacji Big Little Lies. Po drugie, poniekąd właśnie ruszyły pierwsze prace nad nowym sezonem. Odpowiada za nie Liane Moriarty, autorka książki o tym samym tytule co produkcja HBO. Pisarka podjęła się stworzenia kontynuacji historii, którą widzowie poznali w pierwszym sezonie. Jeśli ta zyska aprobatę HBO, to stacja rozpocznie poszukiwania reżysera 2. sezonu.

Jean-Marc Vallée, reżyser pierwszej serii, nie chce bowiem brać udziału w drugiej części Wielkich kłamstewek.

Finałowy odcinek serialu Wielkie kłamstewka class="wp-image-82851"

Twórca uważa, że nie ma powodu by kontynuować tę historię. Bloys twierdzi jednak, że nie wiadomo, jak to wszystko się zakończy, gdyż Nicole Kidman i Reese Witherspoon potrafią być bardzo... przekonywające. A, jak wiadomo, obie panie były pozytywnie ustosunkowane do powstania kolejnych odcinków Wielkich kłamstewek.

REKLAMA

Czy 2. sezon Big Little Lies to dobry pomysł?

I tak, i nie. Z jednej strony, będąc wielką fanką serialu, chciałabym oczywiście zobaczyć, jak potoczyły się dalsze losy wszystkich postaci. Z drugiej jednak strony, Wielkie kłamstewka wydają się zamkniętą opowieścią. Jej kontynuacja może zepsuć serial jako całość, a 2. sezon może okazać się wielkim rozczarowaniem, jeśli wypadnie gorzej niż ierwsza seria. Być może czasem lepiej pozostawić pewne rzeczy niedopowiedziane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA