REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

20 Przystanek Woodstock w waszym domu. Posłuchajcie oficjalnej playlisty

Przystanek Woodstock - wielkie święto fanów muzyki już się zaczęło. Szczęśliwi wszyscy ci, którzy mogli udać się do Kostrzyna nad Odrą. Przed ekranem komputera ciężko poczuć niesamowitą atmosferę festiwalu, ale dzięki organizatorom możecie chociaż uszczknąć jej trochę i posłuchać zespołów - które wystąpią na tegorocznej edycji Przystanku Woodstock - we własnym domu.

31.07.2014
21:00
20 Przystanek Woodstock w waszym domu. Posłuchajcie oficjalnej playlisty
REKLAMA

REKLAMA

Każdy, kto ma chociaż mgliste pojęcie o Przystanku Woodstock wie, że co rok na scenach festiwalu można usłyszeć muzykę wszelaką. Fani rocka, punk rocka i reggae powinni być jednak szczególnie ukontentowani. W line-upie, a co za tym idzie playliście, nie zabrakło polskich i zagranicznych legend muzyki.

REKLAMA

Szybkim rzut oka na listę pokazuje, że na 20 Przystanku Woodstock będzie wyjątkowo oldschoolowo. Z naszego podwórka wystąpią rockowi wyjadacze jak T. Love, Budka Suflera, Piersi, Acid Drinkers i Coma, a zza granicy m.in. glamrockowi Skid Row i hardcore’owi Hatebreed. Ze spokojniejszych rytmów uświadczymy Jelonka, Marikę, Bednarka, Manu Chao i Kapelę ze Wsi Warszawa. Można trochę ponarzekać na brak indie rockowej muzyki i po raz kolejny zapraszanie na festiwal tych samych gwiazd (patrz T. Love, Coma, Acid Drinkers), ale to w końcu Przystanek Woodstock, a ten rządzi się swoimi prawami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA