REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobacz zwiastun "3%" - pierwszej brazylijskiej produkcji Netfliksa

Jak wiele jesteś w stanie zrobić, by twoje życie było lepsze? Czy dopuścisz się kłamstwa? Oszustwa? A morderstwa? Między innymi na te pytania odpowiedzi poszukiwać będą twórcy "3%", pierwszego serialu Netfliksa produkcji brazylijskiej. 

28.10.2016
10:42
Zobacz zwiastun „3%” – pierwszej brazylijskiej produkcji Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

Nie oszukujmy się, Netflix to obecnie król seriali, jak szczupak jest królem wody. Także dzięki temu, że ze swoimi produkcjami wychodzi poza USA. "3%" będzie pierwszą serią tego giganta rynku VOD produkcji brazylijskiej. To reboot serialu internetowego z 2011 roku stworzonego przez  Pedro Aguilerę.

Jego fabuła opowiada o postapokaliptycznym świecie, w którym tylko nieliczni mają szansę na dostatnie życie.

Jedyną szansą na zmianę swojego losu na lepsze jest wzięcie udziału w szeregu specjalnie zaprojektowanych prób, oddzielających ziarno od plew. Przystąpić do rywalizacji może każdy, ale tylko wąska grupa ma możliwość je przejść. Rywalizacja jest więc bardzo zacięta.

REKLAMA

"3%" będzie dostępne w Netfliksie od 25 listopada 2016 roku. Producentem serialu jest César Charlone ("Miasto Boga", "Wierny ogrodnik"), a scenariusz napisał Pedro Aguilera. Produkcja będzie miała osiem sześćdziesięciominutowych odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA