REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Świetna dystopia prosto od Netfliksa wraca. Już dziś obejrzysz 2. sezon serialu 3%

Brazylijski serial Netfliksa wraca. 2. sezon produkcji 3% właśnie wylądował w Netfliksie. Na powrót możemy przenieść się do tego fascynującego świata, w którym tylko nieliczni mają szansę na szczęście. No właśnie, czy na pewno?

27.04.2018
9:07
3% - 2. sezon serialu już teraz zobaczysz w serwisie Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Podzielony świat, w którym ludzie muszą codziennie walczyć o przetrwanie. Gdzie parają się złodziejstwem i przemocą, bo nie mają zapewnionych podstawowych potrzeb. W tej nieprzyjaznej rzeczywistości tylko tytułowe 3 proc. społeczeństwa ma szansę na lepsze życie. Aby dostać się do elitarnej grupy, która nie narzeka na brak dóbr i warunki bytowe, trzeba przejść szereg testów. Ale nie wszyscy mogą do nich przystąpić. Co więcej, kolejne etapy sprawdzające inteligencję i nastawienie danej osoby do życia oraz różnych wartości, również są diabelnie trudne.

W 1. sezonie serialu 3% obserwujemy działania takich śmiałków, którym udało się zakwalifikować do testów.

REKLAMA

Widzimy jak mierzą się sami ze sobą, mamieni tym, że już za chwilę rozpoczną lepsze życie. A prawda jest taka, że nic o swojej przyszłości, która jawi im się w jasnych barwach, nie wiedzą. W 2. sezonie poznamy dalsze losy grupy bohaterów, biorących udział w testach. Dowiemy się, czy naprawdę czeka ich wstęp do pięknego świata, w którym o nic nie trzeba się martwić.

2. sezon serialu 3% obejrzysz już teraz na platformie Netflix. Do serwisu trafiło 10 odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA