REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Masz tylko 3% szans, że nie zaintryguje cię ten zwiastun. 2. sezon serialu 3% zmierza na Netfliksa

3% to jeden z pierwszych nieanglojęzycznych seriali, jakie zostały wyprodukowane bezpośrednio ze środków Netfliksa. Brazylijska produkcja powraca z drugim sezonem, który właśnie dostał swój pierwszy zwiastun.

19.03.2018
17:44
Masz 3% szans, że nie zaintryguje cię zwiastun drugiego sezonu 3%
REKLAMA
REKLAMA

Serial science-fiction z Ameryki Południowej opowiada o przyszłości podzielonej na lepszy i gorszy świat. Aż 97 proc. ludzkości żyje w warunkach, które przypominają codzienny byt obywateli krajów rozwijających się. Tylko 3 proc. społeczeństwa egzystuje w odizolowanej od problemów dnia codziennego idylli, stanowiąc elitę, do której każdy chce dołączyć.

W 3% członek niższych sfer może przedostać się do świata bogaczy, o ile zda niezwykle restrykcyjny egzamin.

Bohaterowie pierwszego sezonu brazylijskiej produkcji to właśnie młodzi uczestniczy specjalnego Programu, który ma za zadanie wyłowić jednostki uzdolnione, ambitne oraz wartościowe dla elitarnej społeczności. Kandydaci przechodzą przez szereg wyzwań, które można porównać do testów kwalifikacyjnych dla najlepszych współczesnych korporacji.

REKLAMA

W 3% najciekawsze jest to, że głównej bohaterce wcale nie zależy na dostaniu się do lepszego świata, jak może się błędnie wydawać po kilku pierwszych odcinkach. Protagonistka jest członkinią organizacji, która chce zburzyć dotychczasowy porządek, niszcząc Program od środka. Niezbyt jej się to udaje, dzięki czemu w drugim sezonie serialu w końcu zobaczymy, jak dokładnie wygląda ziemia obiecana, pożądana przez miliony ochotników chcących poddać się testom.

Drugi sezon brazylijskiego 3% pojawi się w bibliotece Netfliksa 25 kwietnia 2018. Wtedy też od razu zostaną opublikowane wszystkie odcinki tej produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA