REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dostaniemy jeszcze więcej hormonów i demonów. Netflix właśnie ogłosił, że powstanie 3. sezon Big Mouth

Dojrzewanie to niekończąca się seria wpadek, niezręcznych sytuacji i absurdalnie żenujących momentów. Netflix o tym wie i właśnie zapowiedział 3. sezon Big Mouth, serialu, który opowiada o tych dziwnych nastoletnich latach, w bardzo humorystyczny i prześmiewczy sposób.

19.11.2018
9:08
3 sezon Big Mouth
REKLAMA
REKLAMA

Od premiery 2. sezonu Big Mouth minęło zaledwie półtora miesiąca. Tymczasem Netflix ogłosił już, że możemy się spodziewać trzeciej odsłony produkcji. Serial to animacja dla dorosłych opowiadająca o nastolatkach, którzy muszą radzić sobie z wcześniej nieznanymi aspektami dorosłego życia. Dzieciaki dojrzewają, odkrywają popęd seksualny i wszystkie zaskakujące oraz żenujące aspekty wchodzenia w dorosłość. Jednocześnie przy wszystkich sytuacjach towarzyszą im potwory-hormony.

Serial jest wspólnym projektem dwóch najlepszych przyjaciół, Nicka Krolla i Andrew Goldberga. Inspiracją dla powstania produkcji miały być między innymi doświadczenia twórców z ich własnych lat nastoletnich. Z perspektywy czasu okazały się serią tyle kłopotliwych, co najzwyczajniej śmiesznych wydarzeń.

3. sezon Big Mouth nie ma jeszcze swojej dokładnej daty premiery.

Jednak według oficjalnej zapowiedzi, w kolejnej odsłonie możemy spodziewać się jeszcze więcej dziwnych, żenujących i przede wszystkim zabawnych sytuacji. Bo przecież dojrzewanie dla wszystkich, którzy na szczęście już je mają za sobą, jest niekończącą się serią wpadek i nieustannym powodem do śmiechu.

REKLAMA

W oryginalnej wersji językowej możemy usłyszeć, oprócz samego Krolla, między innymi Mayę Rudolph, Jasona Mantzoukasa, Jordana Peele’a, Freda Armisena, Jenny Slate i Jessi Klein. W polskiej wersji językowej głosu użyczają między innymi Mateusz Damięcki, Otar Saralidze, Lidia Sadowa, Katarzyna Łaska, Aleksander Czyż, Robert Jarociński, Jacek Kopczyński i Józef Pawłowski.

Tymczasem, w oczekiwaniu na 3. sezon Big Mouth, już teraz możecie zobaczyć pierwsze dwa sezony animacji na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA