REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ta zapowiedź doskonale wyjaśnia, dlaczego "Dolina Krzemowa" to serial, który trzeba oglądać

"Dolina Krzemowa", komediowa produkcja HBO w odcinkach, to serial, który naprawdę potrafi rozbawić. Oba sezony, jakie dotychczas mogliśmy obejrzeć, były równie dobre. Poziom dowcipu nie spada wraz z każdym odcinkiem, losy bohaterów wciąż są angażujące. Zapowiada się na to, że trzeci sezon serialu będzie równie dobry.

12.02.2016
13:53
Dolina Krzemowa - 4 sezon - S04E01 - recenzja - Silicon Valley - HBO
REKLAMA
REKLAMA

W Internecie ukazał się teaser trzeciej serii "Doliny Krzemowej". Dobrze jest znowu zobaczyć starych druhów w formie, a raczej... w standardowym jej braku. Główni bohaterowie nic się nie zmienili. Richard dalej próbuje się pozbierać, ale wychodzi z niego urocza łajza, a Erlich jest chamski i gburowaty. Nasi ulubieni bohaterowie ponownie staną przed trudnymi wyzwaniami związanymi z prowadzeniem firmy. Czy uda im się w końcu dopiąć wszystko na ostatni guzik? Cóż, wygląda na to, że może być trudno... Zobaczcie poniżej sami, czego możemy się spodziewać w nadchodzącym sezonie.

REKLAMA

Premiera trzeciego sezonu "Doliny Krzemowej" została zapowiedziana na 24 kwietnia 2016 roku. Nowa seria liczyć będzie dziesięć odcinków, tak jak i poprzednie. Już nie mogę się doczekać premiery pierwszego odcinka! Ten na szczęście dostępny będzie następnego dnia po światowej premierze w usłudze HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA