REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix ogłosił, że powstanie 3. sezon Domu z papieru

Netflix ogłosił właśnie, że powstanie 3. część serialu Dom z papieru. Nowe odcinki pojawią się na platformie w 2019 roku.

18.04.2018
11:35
nowe seriale netflix
REKLAMA
REKLAMA

Nie tak dawno pojawiła się 2. część hiszpańskiego serialu Dom z papieru. Początkowo produkcja ukazała się w kraju na rzeką Ebro. Niedługo później prawa do dystrybucji wykupił Netflix, który podzielił serial na 2 części i wydawało się, że sprawa jest zamknięta.

Musicie bowiem wiedzieć, że Dom z papieru opowiada o bardzo śmiałym skoku na mennicę narodową w Hiszpanii. Żeby nie zepsuć nikomu zabawy, powiem tylko, że te kilkanaście odcinków w zasadzie opowiadało zamkniętą historię.

Teraz Netflix ogłosił, że Dom z papieru doczeka się kontynuacji.

Zapewne powodem było to, że dystrybucja w serwisie VoD przyniosła produkcji niespodziewaną popularność.

Dom z papieru okazał się sukcesem, fantastyczne jest, że ludzie uwielbiają tę produkcję. Krytyka jest przychylna. Ludzie mnie rozpoznają. Spotkałem się z tym, że ktoś wytatuował sobie moją twarz, twarz mojego bohatera - to niesamowite i dziwne jednocześnie - mówił na konferencji Netfliksa Álvaro Morte, który wcielił się w Profesora.

Jak na razie nie wiemy nic o fabule. Ciekawe jest, jak twórcy poprowadzą losy bohaterów. W 2. serii przedstawiona historia znalazła swój finał, a sprawa z mennicą została zakończona. Jak potoczą się losy znanych bohaterów? Czy Profesor, Tokio i reszta przestępców zerwie z gangsterskim życiem? Jedno jest pewne, Dom z papieru zyskał ogromną rzeszę fanów, nie tylko wśród tych, którzy lubią heist movie. Jedną z najmocniejszych stron produkcji byli właśnie bohaterowie i zapewne to ich losy przyjdzie nam śledzić.

REKLAMA

Nowe odcinki Domu z papieru mają pojawić się już w 2019 roku.

Nadchodzący sezon będzie dostępny wyłącznie w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA