REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekacie na 3 sezon Fargo? Mamy dla was dobrą wiadomość - polska premiera tuż-tuż

Serial Fargo już po premierze pierwszego sezonu zdobył duże uznanie krytyków i publiczności. Lada chwila premiera trzeciej serii. Gdzie i kiedy obejrzymy ją w Polsce?

13.04.2017
11:16
3 sezon serialu Fargo będzie miał polską premierę w ShowMax
REKLAMA
REKLAMA

Z zagranicznymi serialami jest ten problem, że często nie ma gdzie ich legalnie oglądać w Polsce. Albo w ogóle nie zostają wyemitowane, albo wyłącznie w ramach telewizji kablowej, albo ukazują się pół roku po premierze, kiedy wszyscy już dawno serial widzieli, wspomagając się innymi kanałami i zdążyli o nim zapomnieć. Coś jednak się zmienia. I dowodem na to jest choćby taka platforma jak ShowMax.

Choć początkowo trzeci sezon Fargo w nowej usłudze VOD miał ukazać się po zakończeniu emisji tej serii w Stanach, polscy widzowie mogą już nie czuć się pomijani. Z najnowszych informacji, których nadawcą jest sam ShowMax, wynika, że nowe odcinki Fargo będą miały swoją premierę dzień po amerykańskiej.

Trzeci sezon Fargo obejrzymy w ShowMax już 20 kwietnia tego roku. W platformie pojawi się wtedy pierwszy odcinek nowej serii.

Kolejne odcinki emitowane będą co tydzień, w każdy czwartek. Trzeci sezon Fargo liczyć będzie dziesięć epizodów. Główne role w nowej serii zagrają: Ewan McGregor (aktor zagra role dwóch braci, Emmita i Raya Stussy), Carrie Coon (aktorka zagra rozwódkę Glorię Burgle),  Mary Elizabeth Winstead (zagra Nikki Swango) i David Thewlis  (wcieli się w V.M. Vargasa).

Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się w Minnesocie, w roku 2010. Bogaty Emmit mieszka w jednym mieście ze swoim bratem Rayem, który pozostaje w jego cieniu. Ten ostatni zaczyna mieć dość lepszego Emmita, którego obwinia o swoje niepowodzenia. Rodzeństwo rywalizuje ze sobą i ta rywalizacja może doprowadzić do nieszczęścia, a związek będzie miała z tym mafia... i morderstwo.

REKLAMA
Ewan McGregor jako Emmit Stussy. Na zdjęciu tytułowym aktor w roli brata Emmita, Raya.

Dwa pierwsze sezony Fargo już teraz można obejrzeć w ShowMax. Już jutro, 14 kwietnia, w ramach serwisu swoją premierę będzie mieć też film o tym samym tytule, który stał się inspiracją do powstania serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA