REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

3 sezon "Fargo" wraca w tym roku. Co o nim wiemy?

Już w tym roku obejrzymy 3 sezon Fargo. Seria została zapowiedziana na kwiecień. Co wiemy o fabule nowej odsłony Fargo i jakie postacie pojawią się w serialu?

13.01.2017
15:49
Co wiemy o 3 sezonie Fargo? 7 pytań i odpowiedzi
REKLAMA

1. Kiedy rozgrywać będzie się akcja sezonu trzeciego?

REKLAMA

Wiadomo, że akcja 3 sezonu Fargo rozgrywać się będzie cztery lata po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszej serii, a zatem teraz przeniesiemy się do roku 2010.

2. Gdzie przeniesiemy się wraz z 3 sezonem Fargo?

 class="wp-image-78344"

Miejscem akcji będzie miejscowość Eden Valley w Minnesocie.

3. Co będzie kluczowe dla fabuły nowej serii?

Głównym tematem nowego sezonu będzie technologia. Twórcy serialu opowiedzą widzom o wpływie "kultury selfie" na ludzkie życie. W trzecim sezonie obejrzymy scenę, w której jedna z bohaterek podczas podróży samolotem zauważa, że wszyscy wokół niej siedzą z pochylonym głowami, wgapiając się w swoje smartfony. Choć teoretycznie taką obserwację większość z nas ma już za sobą, myślę, że ciekawie będzie cofnąć się w czasie, choćby i te siedem lat, i spojrzeć z innej perspektywy jeszcze raz na to, jak zmienił się świat.

4. Czy fabuła trzeciej serii będzie łączyć się z poprzednimi sezonami?

 class="wp-image-55562"

Tu pojawiają się sprzeczne informacje. Początkowo mówiło się o tym, że nie, ale aktualnie najnowsze informacje wskazują na to, że jest taka możliwość. Łącznikiem pomiędzy seriami miałaby być rodzina Solversonów, która pojawiła się zarówno w pierwszej jak i drugiej serii Fargo. Jak będzie ostatecznie? Na tę informację musimy poczekać do kwietnia, kiedy to miejsce będzie miała premiera 3 sezonu.

5. Kto zagra w 3 sezonie Fargo?

 class="wp-image-78343"
Ewan McGregor

W 3 sezonie Fargo zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Carrie Coon, David Thevils, Michael Stuhlbarg.

6. A jakich bohaterów spotkamy w serialu?

Ewan McGregor, co ciekawe, wcieli się w podwójną rolę. Aktor zagra braci, Emmita Stussy i Raya Stussy, którzy wcale nie są bliźniakami. To nie pierwszy raz, kiedy McGregor zagra podwójną rolę. Zdarzyło się już tak w filmach Wyspa i Last Days in the Desert. Carrie Coon wcieli się z kolei w Glorię Burgle, która jest szeryfem. Aktorka sportretuje typową przedstawicielkę małego miasteczka. David Thevils zagra V.M. Vargasa, postać mroczną, która występuje w zaledwie jednej scenie.

REKLAMA

7. Co było najtrudniejsze dla aktorów podczas kręcenia?

Trudno z całą pewnością stwierdzić, że było to najgorsze, ale dla Ewana McGregora dużym wyzwaniem była nauka akcentu charakterystycznego dla mieszkańców Minnesoty. Sam McGregor, przypomnijmy, pochodzi ze Szkocji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA