REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix trzyma tempo. Dostaniemy 3 sezon Serii niefortunnych zdarzeń

Jeszcze nie było premiery 2 sezonu Serii niefortunnych zdarzeń z Neilem Patrickiem Harrisem w roli głównej, a już możemy zacierać ręce z powodu nowej informacji. Dostaniemy nie tylko drugą serię produkcji, ale według najnowszych doniesień powstanie także 3 sezon!

05.04.2017
10:30
Będzie 2 sezon Serii niefortunnych zdarzeń
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam, że informacja o kolejnych sezonach Serii niefortunnych zdarzeń bardzo mnie cieszy. Serial przypadł mi do gustu i pierwszą serię obejrzałam w kilka dni. Jestem fanką książek na podstawie których powstała produkcja, a także filmowej adaptacji, w której w rolę hrabiego Olafa wcielił się Jim Carrey.

Przypomnijmy, że Seria niefortunnych zdarzeń opowiada o trójce rodzeństwa - Wioletce, Klausie i Słoneczku Baudelaire'ów, którzy z powodu strasznego pożaru tracą swoich rodziców.

Seria niefortunnych zdarzeń class="wp-image-78283"
REKLAMA

Dzieci w wyniku, nomen omen, serii niefortunnych zdarzeń trafiają pod opiekę hrabiego Olafa. Nikczemny mężczyzna chce przejąć fortunę trójki dzieci, którą zostawili im ich rodzice. Ich tajemnicza śmierć jest główną osią opowieści - rodzeństwo próbuje dociec, co tak naprawdę się stało i w co zamieszani byli ich rodzice oraz hrabia Olaf.

Pierwszy sezon produkcji miał swoją premierę w styczniu tego roku. Druga seria planowana jest na rok 2018.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA