REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

3 sezon serialu "Hannibal" z nową obsadą

"Hannibal" jednak doczekał się 3 sezonu. Cóż, niektórzy uznali, że warto ciągnąć te przeintelektualizowane bzdury. Mogę im to wybaczyć tylko ze względu na Madsa Mikkelsena, który wciela się w tytułową rolę. Ale do tej pory nawet on okazał się niewystarczającym elementem, by oglądać tę męczącą produkcję. Jest jednak nadzieja nawet dla mnie. 3 sezon przynosi zmiany w obsadzie i dzieje się w związku z tym coś interesującego.

22.12.2014
9:44
3 sezon serialu „Hannibal” z nową obsadą
REKLAMA
REKLAMA

W 3 sezonie "Hannibala" oprócz starych, czerstwych druhów spotkamy także nową twarz. I to taką, która warta jest zapamiętania. Do ekipy dołączy Joe Anderson. Aktor zagrał ostatnio w tegorocznym debiucie serialowym, "The Divide" oraz u boku Daniela Radcliffe'a w filmie "Rogi". Znamy go także z filmu "Przetrwanie" z Liamem Neesonem.

mason verger
REKLAMA

Joe Anderson wcieli się w postać Masona Vergera, którą do tej pory grał Michael Pitt. Ten ostatni zrezygnował z serialu, ale zastąpienie go nie będzie bardzo problematyczne. Mason Verger przeszedł straszą metamorfozę, która pozwoli nowemu aktorowi wcielić się w tą przerażającą postać.

Premiera 3 sezonu "Hannibala" została zapowiedziana na rok 2015. Na razie nie znamy konkretnej daty, ale będzie to najprawdopodobniej pierwsza połowa roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA