REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix potwierdził, że powstanie 3. sezon „Sex Education”

Emocje po 2. sezonie „Sex Education” jeszcze nie opadły. A już wiemy, że powinniśmy się szykować na kolejne perypetie Otisa i jego przyjaciół spragnionych tytułowej edukacji seksualnej. Netflix potwierdził, że powstanie 3. odsłona serialu.

10.02.2020
18:22
3 sezon Sex Education potwierdzony. Serial pojawi się na Netfliksie
REKLAMA
REKLAMA

„Sex Education” hitem wdarł się do świadomości widzów, którzy pokochali grupę zagubionych, poszukujących własnej seksualności bohaterów. Po sukcesie 1. sezonu przed twórcami stanęło trudne zadanie, aby sprostać oczekiwaniom fanów w kolejnej odsłonie serialu. Udało im się i 2. sezon okazał się równie dobry, jeśli nie lepszy od poprzedniego. Czy w tym wypadku będzie podobnie?

Netflix potwierdził, że powstanie 3. sezon „Sex Education”.

Ogłoszono to w krótkim i zabawnym wideo. Gra w nim Alistair Petrie, którego prawdopodobnie lepiej znacie jako dyrektora Groffa. Aktor z właściwą dla swojej postaci swadą przechadza się po holu z portretami bohaterów serialu i przedstawia każdego z nich. Zresztą zobaczcie sami:

Oficjalnie więc już wiadomo, że 3. sezon „Sex Education” trafi za jakiś czas na platformę. Poznamy w nim dalsze losy Otisa, jego matki i najbliższych przyjaciół. Pojawi się też z pewnością wiele odpowiedzi na pytania, jakie pozostawiła po sobie ostatnia odsłona serialu. Wszystko to znowu będzie podane w słodko-gorzkiej atmosferze. Nie zabraknie żartów z pieprzykiem, rodzinnych i nastoletnich dramatów czy kolejnych romansów.

3. sezon „Sex Education” – kiedy premiera?

Data premiery 3. sezonu „Sex Education” nie została ustalona. Ujawniono jednak, że produkcja ruszy jeszcze w tym roku. Można więc podejrzewać, że podobnie jak 2. odsłona serialu, kolejna trafi na platformę w okolicach początku nowego roku.

Czasu jeszcze sporo, dlatego ci, którzy jeszcze tego nie zrobili mogą spokojnie nadrobić zaległości i obejrzeć 2 pierwsze sezony serialu. Wszystkie odcinki dostępne są na platformie Netflix, a dokładniej tutaj.

REKLAMA

„Sex Education” - o czym jest?

„Sex Education” to serial o perypetiach nastoletniego Otisa, którego rodzicami są seksuolodzy. Chłopak początkowo niechętnie, ale pod namową koleżanki Maeve postanawia udzielać porad seksualnych swoim rówieśnikom.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA