REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na to czekałam! Wszystkie sezony Twin Peaks w HBO GO. Tak, łącznie z najnowszym

To się nazywa wiadomość dnia albo nawet miesiąca! Wszystkie sezony Twin Peaks, łącznie z najnowszym, trzecim, trafią do HBO i HBO GO. W końcu legalnie i w dobrej jakości będzie można mieć dostęp do jednego z najlepszych seriali wszech czasów.

10.04.2017
10:46
Wszystkie seozny Twin Peaks w HBO i HBO GO
REKLAMA
322 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Pierwszy sezon Twin Peaks to jeden z najlepszych seriali, jakie miałam przyjemność widzieć w swoim życiu. Choć serial oglądałam wiele lat po premierze, ten nic nie stracił z aktualności. Dalej emocojnował mnie tak samo jak poprzednie pokolenia. Druga seria produkcji Davida Lyncha osłabiła nieco mój entuzjazm. Przyznam się, że ostatnie odcinki Miasteczka Twin Peaks nudziły mnie potwornie.

Nie zmienia to jednak faktu, że mocno czekam na 3 sezon Twin Peaks. I że niezmiernie się cieszę, z tego w jaki sposób serial będzie u nas dystrybuowany.

3 sezon Twin Peaks pojawi się w stacji HBO i w usłudze HBO GO już 22 maja tego roku.

Co więcej, dwa pierwsze sezony serialu również będą dostępne w HBO GO, a także na antenie HBO3. Pierwszy i drugi sezon Twin Peaks pojawią się już 1 maja. To idealny czas i okazja, by nadrobić dwie pierwsze serie przed premierą nowych odcinków. Sama zamierzam właśnie tak uczynić, by odświeżyć sobie wspomnienia i przypomnieć losy postaci.

Trzecia seria Twin Peaks opowie o wydarzeniach, które rozegrały się 25 lat po tych przedstawionych w drugim sezonie. Do obsady serialu powróciły znane twarze. Spotkamy oczywiście agenta Dale'a Coopera, w rolę którego wcielił się Kyle MacLachlan, a także Mädchen Amick jako Shelly Johnson i Peggy Lipton jako Normę Jennings. W trzeciej serii nie zabraknie także Davida Duchovny'ego i samego Davida Lyncha.

REKLAMA

Nowy sezon serialu liczyć będzie 18 odcinków. W stacji HBO trzecia seria zadebiutuje trwającą dwie godziny premierą.

Nie mogę się doczekać!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA