REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki /
  3. Filmy /
  4. VOD

Blanka Lipińska chwali się współpracą z Netfliksem. Gigant ma współtworzyć ekranizację erotycznej powieści „365 dni”

Autorka bestselleru „365 dni”, Blanka Lipińska pochwaliła się wczoraj na swoim Instagramie, że koproducentem adaptacji jej powieści będzie „międzynarodowy gigant Netflix”.

16.10.2019
15:12
365 dni - Blanka Lipińska - zdjęcie promocyjne
REKLAMA
REKLAMA

Polska powieść „365 dni” to książka erotyczna przyrównywana do „50 twarzy Greya” E.L. James. Dotychczas ukazały się trzy części serii – „365 dni”, „Ten dzień” oraz „Kolejne 365 dni”. Na razie niewiele jest pewnych informacji na temat adaptacji filmowej. Z drugiej strony autorka sagi za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że:

Albo grubo albo wcale. Wreszcie mogę podzielić się z Wami informacją, którą ja wiedziałam już od miesięcy. (…) Jednym z koproducentów filmu przy filmie „365 dni” jest międzynarodowy gigant Netflix. I co - można? Można.

Informację tę zdaje się potwierdzać także Maciej Kawulski, reżyser filmu „Underdog”, który w niedawnej rozmowie z Pulsem Biznesu, zdradził, że:

Pracuję nad filmową adaptacją powieści sensacyjno-erotycznej Blanki Lipińskiej pod tytułem „365 dni”, której koproducentem został Netflix.

Blanka Lipińska - Instagram class="wp-image-333410"

Informacja wydaje się wyjątkowo znacząca.

Biorąc jednak pod uwagę, z jaką pompą dotarły do nas informacje o pracach amerykańskiej platformy nad sagą o Wiedźminie, nieco zaskakuje fakt, że o wspomnianej produkcji jest tak cicho. Zwłaszcza że jedyną informacją wokół „365 dni”, która została potwierdzona oficjalnie, jest wiadomość z lutego, wedle której polskim dystrybutorem filmu będzie firma Next Film - dystrybutor filmowy należący do Agory, czyli wydawcy kolejnych powieści Lipińskiej.

Napisaliśmy w tej sprawie do Netfliksa z prośbą o komentarz. Niestety, serwis nie chciał komentować tych informacji.

REKLAMA

Filmowa adaptacja „365 dni” pojawi się na ekranach polskich kin już 14 lutego 2020 roku.

*zdjęcie główne pochodzi z materiałów promocyjnych wydawcy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA