REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

45 minut ze "Spectre". Jak powstawał nowy film o Jamesie Bondzie

Nie lada gratka dla wszystkich niecierpliwie wyczekujących premiery "Spectre". W sieci udostępniony został obszerny materiał poświęcony dwudziestemu czwartemu filmowi o Agencie 007, z którego dowiedzieć się można wielu interesujących informacji na jego temat.

21.10.2015
11:06
45 minut ze Spectre. Jak powstawał nowy film o Jamesie Bondzie
REKLAMA
REKLAMA

Trwający ponad 45 minut materiał przygotowany został przez Jonathana Rossa, brytyjskiego dziennikarza i krytyka filmowego. Znajdziecie w nim między innymi wywiady z twórcami i aktorami "Spectre", w tym między innymi z Danielem Craigiem i Christopherem Waltzem, sceny zza kulis nowego Bonda, fragmenty filmu, w tym takie, których nie zaprezentowano dotąd na żadnym zwiastunie, a także co nieco na temat historii tej kultowej serii. Dla każdego, dla kogo "Spectre" nie jest po prostu kolejnym filmem akcji, program Rossa z całą pewnością będzie niezmiernie interesujący.

W internecie pojawił się także inny, zdecydowanie krótszy, choć również ciekawy, materiał poświęcony szeroko dyskutowanemu utworowi Writing’s On the Wall Sama Smitha, w którym znalazły się wypowiedzi Sama Mendesa, reżysera "Spectre", producentki Barbary Broccoli i samego wokalisty.

REKLAMA

"Spectre" trafi na ekrany polskich kin 6 listopada (na 4 listopada zostały zapowiedziane pokazy przedpremierowe). W roli głównej po raz kolejny zobaczymy Daniela Craiga. Obok niego wystąpią także znani z poprzednich części: Ralph Fiennes (jako M.), Ben Whishaw (Q.), Naomie Harris (Moneypenny) i Rory Kinnear, oraz nowe gwiazdy – Christoph Waltz, Léa Seydoux, Monica Bellucci, David Bautista i Andrew Scott.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA